هدر اصلی
1391/08/21 08:30:00
سرویس استان ها
قائید رحمت:

حریف تمرینی تیم فوتبال گهر درود مشکلات است

متأسفانه تیم فوتبال گهر درود لرستان با مشکلاتی روبرو است که از جمله آن‌ها می‌توان به وجود یک ورزشگاه نیمه کاره رها شده، نبود یک اسپانسر مناسب اشاره کرد که وجود این مشکلات و هم‌چنین بی‌توجهی مسئولان در زمینه تکمیل استادیوم تختی موجب بروز نگرانی‌ها و آزرده خاطر شدن مردم و ورزشکاران را فراهم کرده و به برجسته شدن عمق محرومیت در استان کمک کرده است.
حریف تمرینی تیم فوتبال گهر درود مشکلات است متأسفانه تیم فوتبال گهر درود لرستان با مشکلاتی روبرو است که از جمله آن‌ها می‌توان به وجود یک ورزشگاه نیمه کاره رها شده، نبود یک اسپانسر مناسب اشاره کرد که وجود این مشکلات و هم‌چنین بی‌توجهی مسئولان در زمینه تکمیل استادیوم تختی موجب بروز نگرانی‌ها و آزرده خاطر شدن مردم و ورزشکاران را فراهم کرده و به برجسته شدن عمق محرومیت در استان کمک کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3300.jpg حریف,تمرینی,تیم,فوتبال,گهر,درود,مشکلات,است Icana

به‌گزارش گروه حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، هم‌اکنون تیم گهر درود با مشکلات بسیاری از جمله نداشتن یک زمین فوتبال مناسب و اسپانسر قوی دست‌و پنجه نرم می کند و این در حالی است که این تیم با تمام محرومیت هایی که دارد و بی مهری که از سوی مسئولان تجربه می‌کند همچنان در لیگ‌ها خوب ظاهر شده و امید است با توجه مسئولان برای رفع مشکلات موجود، شاهد پیشرفت روز افزون تیم فوتبال گهر لرستان در لیگ آتی باشیم از این رو برای تبیین مشکلات تیم فوتبال گهر درود با عباس قائید‌رحمت نماینده مردم درود و ازنا و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت‌‌و‌گویی تفضیلی کردیم که متن کامل آن را در ذیل می‌خوانید:

هم‌اکنون وضعیت تیم فوتبال گهر درود چگونه است و دلایل مشکلات به وجود آمده برای این تیم چیست؟

تیم گهر درود در استان لرستان در حال حاضر با مشکلات متعددی مواجه شده است که بی توجهی مسئولان ریشه این مشکلات است که از جمله آن‌ها می‌توان به نداشتن یک ورزشگاه مناسب برای ورزشکاران و فوتبالیست‌ها اشاره کرد.

تیم فوتبال گهر لرستان به دلیل کامل نبود ورزشگاه خود نمی تواند بازِی‌های خانگی را در تنها استادیوم خود یعنی ورزشگاه تختی برگزار نماید که این موجب بروز مشکلاتی برای بازیکنان و مسئولان شده است و این در حالی است که ورزشگاه تختی در استان لرستان با تزریق اعتبارات تکمیل شده و عملیات اجرایی آن دوباره از سر گرفته خواهد شد.

متأسفانه نرسیدن اعتبارات لازم و عدم توجه مسئولان به این تیم و مشکلات به وجود آمده در پیرامون آن موجب به وجود آمدن نگرانی هایی برای ورزش‌کاران و ورزش‌دوستان شده، از این رو امید است با تزریق اعتبارات لازم تیم گهر لرستان به جایگاه واقعی خود در لیگ برسد و زندگی دوباره را به ورزش منطقه ببخشد.

علت اصلی نیمه کاره رها شدن ورزشگاه تختی در استان لرستان چیست و تاکنون چه اقداماتی برای تکمیل آن انجام شده است؟

 ورزشگاه تختی در شهرستان درود با وجود قول‌های مساعد متعدد از سوی مسئولان در جهت تسریع در امر ساخت‌و ساز آن همچنان نیمه کاره رها شده که از جمله دلایل اصلی آن می‌توان به بی‌توجهی وزیر ورزش و عدم تزریق اعتبار از سوی ارگان‌های مسئول است.

با وجود تذکر‌های بسیار به وزارت ورزش در خصوص مرتفع ساختن مشکلات تیم گهر درود که با وجود محرومیت‌های متعدد موفق به راه یافتن به لیگ شده بود همچنان این تیم به دلیل نداشتن فضایی مناسب جهت انجام بازی‌های خانگی خود مجبور است در شهر‌های دیگر به با اجازه ورزشگاه به ادامه بازی خود بپردازد که این برای تیمی که طعم محرومیت‌های بسیاری را چشیده اصلا خوشایند نیست.

ورزشگاه تختی در استان لرستان تنها استادیوم تیم گهر درود است که از فضای مناسبی برخوردار نیست و به علت نداشتن نور کافی، نبود صندلی برای تماشا‌چیان و آماده نبودن زیر‌ساخت های لازم نمی‌تواند جواب‌گوی نیاز‌های ورزش‌کاران مظلوم استان باشد.

 دیگر سد موجود بر سر راه پیشرفت تیم گهر چیست و چه اقدامی برای مرتفع کردن آن انجام شده است؟

تیم گهر درود در استان لرستان از نبود اسپانسری قوی که بتواند بر مشکلات موجود فائق آمده و نیاز های تیم را برآورده سازد در رنج بود و امید است با بر سر کار آمدن اسپانسر جدید مشکلات این تیم فوتبال مرتفع شده9 و هر چه بیشتر به جایگاه واقعی خود یعنی صدر نشینی دست یابد.

اسپانسر قبلی این تیم شهرداری لرستان بود که به علت اینکه نمی توانست به خوبی مشکلات این تیم را مرتفع سازد و کفاف هزینه‌های مالی تیم گهر لرستان را نداشت از این ارگان گرفته شد و به اسپانسر دیگری که امید است در انجام وظایف خود و حل مشکلات این تیم موفق باشد سپرده شد.

اسپانسر جدید تیم گهر درود با اضافه کردن پیشوند استیل آذین به نام این تیم مسئولیت رفع مشکلات تیم فوتبال گهر را برعهده گرفته ودر عوض این تیم هم ابزاری برای تبلیغ استیل آذین شده است.

در حاضر نام جدید گهر درود به واسطه حضور این اسپانسر جدید به استیل آذین گهر درود لرستان تغیر یافته که تاکنون این بهره‌بردار در انجام وظایف خود موفق بوده و امیدواریم که بتواند تمام مشکلات موجود در این تیم را از سر راه بردارد.

در حال حاضر بازی های تیم فوتبال گهر لرستان در کجا انجام می‌شود؟

 الان به دلیل آماده نبودن زمین ورزشگاه و فراهم نبودن زیر‌ساخت‌های آن بازی‌های تیم گهر درود در شهر‌های دیگر برگزار می‌شود که این برای ورزش استان اصلا مناسب نیست.

تمام بازی‌های این تیم در شهر‌های مهمان برگزار می‌شود یعنی هم بازی‌های رفت و هم برگشت در شهری که مهمان شده‌ایم برگزار می‌شود که امید است با تکمیل ورزشگاه تختی در استان لرستان و ایجاد زیر‌ساخت‌های لازم از جمله نصب نور‌افکن، تکمیل جایگاه تماشاچیان، احداث سرویس‌های بهداشتی و غیره محیطی مناسب و در خور شأن ورزشکاران را فراهم کرد.

مسئول تکمیل ورزشگاه تختی در استان لرستان و رفع مشکلات تیم گهر درود چه کسی یا چه ارگانی است؟

 از وزیر ورزش گرفته تا مسئولان فدراسیون فوتبال و لیگ می‌توانند مشکلات این تیم را مرتفع کرده و موجبات پیشرفت آن را فراهم کنند و این در حالی است که این تیم با بی‌توجهی تمامی این مسئولان در محومیت‌ها به سر می‌برد.

متأسفانه تا کنون با وجود پی‌گیری‌های مستمر و بی‌وقفه تنها ورزش‌گاه تیم گهر درود نیمه کاره رها شده و چشم انتظار خود را به وعده‌های بی‌عمل مسئولان در خصوص تزریق اعتبارات و تکمیل این استادیوم دوخته است.

امید است خواسته و مطالبه مردم فهیم لرستان در خصوص توجه بیشتر به این استان و رفع مشکلات آن به گوش‌های شنوا رسیده و به این ترتیب آوازه تیمی چون گهر درود که طعم چنین بی‌مهری‌هایی از سوی دولت و مسئولان را چشیده عالم گیر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet