هدر اصلی
1391/08/21 11:44:33
سرویس صحن
نکو در تذکر آیین نامه ای:

علت مرگ وبلاگ‌نویس باید با دقت بررسی شود

نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس گفت: علت مرگ وبلاگ‌نویس با دقت بررسی و پس از آن اظهارنظر شود.
علت مرگ وبلاگ‌نویس باید با دقت بررسی شود نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس گفت: علت مرگ وبلاگ‌نویس با دقت بررسی و پس از آن اظهارنظر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg علت,مرگ,وبلاگ‌نویس,باید,با,دقت,بررسی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم نکو در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 آبان) مجلس شورای اسلامی در رابطه با مرگ وبلاگ‌نویس شهرستان رباط‌کریم گفت: بنده در این زمینه اعتراض دارم که چرا این موضوع را پیش از این به اطلاع بنده و مسئولان استان نرساندند.

نماینده مردم رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آقای توکلی می‌خواهم که ابتدا این موضوع را با دقت بررسی و پس از آن اعلام نظر کند.

ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی پس از سخنان نکو گفت: اولاً شما در ابتدا می‌خواستید به عنوان مخالف صحبت کنید اما اینجا این مسئله را مطرح می‌کنید، دوماً دقیقا اطلاع نداریم که چه حادثه‌ای رخ داد و علت مرگ این وبلاگ‌نویس چه بوده است.

وی تصریح کرد: کمیته امنیت ملی پیگیری‌هایی را در این زمینه انجام داده‌اند و قرار است گزارشی را مطرح کنند، لذا شما نمی‌توانید از قبل اعلام کنید علت مرگ چه بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet