هدر اصلی
1391/08/21 12:35:56
سرویس صحن
دامادی در تذکر شفاهی به وزیر راه و شهرسازی:

جاده گدوک با 3 ماه عمر، 20 قربانی گرفته است

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب جاده‌های استان مازندران گفت: جاده گدوک که ۳ ماه از افتتاح آن می‌گذرد، تاکنون قریب به ۲۰ نفر کشته داده است و این در حالی است که ما در روز افتتاحیه نیز تذکر دادیم که این جاده باید برعکس شود.
جاده گدوک با 3 ماه عمر، 20 قربانی گرفته است عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به وضعیت نامناسب جاده‌های استان مازندران گفت: جاده گدوک که 3 ماه از افتتاح آن می‌گذرد، تاکنون قریب به 20 نفر کشته داده است و این در حالی است که ما در روز افتتاحیه نیز تذکر دادیم که این جاده باید برعکس شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20653.jpg جاده,گدوک,با,3,ماه,عمر،,20,قربانی,گرفته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دامادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی گفت: جاده گدوک که 3 ماه از افتتاح آن می‌گذرد، تاکنون قریب به 20 نفر کشته داده است، این در حالی است که ما در روز افتتاحیه نیز تذکر دادیم که این جاده باید برعکس شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر این جاده ساری- تاکام نیز با وجود اینکه پیمانکاران آن پول‌های کشور را در وضعیت بحران اقتصادی کنونی در دست دارند اما کار را پیش نمی‌برند و ما در این زمینه بارها به وزارتخانه تذکر داده‌ایم.

این نماینده مجلس نهم درباره جاده گهرباران در استان مازندران نیز گفت: کشاورزان این منطقه سال‌ها منتظر تعریض این جاده از سوی وزارت راه و شهرسازی هستند، همچنین شهرک صنعتی دودانگه که سال‌ها از افتتاح آن می‌گذرد بدون توجه مسئولان باقی مانده است.

وی با یادآوری سیل در میاندرود و ساری در استان مازندران تصریح کرد: در این زمینه فقط وعده و وعید داده شد و تاکنون پولی به این منطقه اختصاص داده نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل راه‌اندازی کشت و صنعت، تشکر از دکتر دانشجو به علت انتقال دانشجویان خارج از کشور و بومی‌سازی و همچنین تشکر از شهرداری تهران به خاطر فعالیت‌های خوب این مجموعه افزود: حقوق کارکنان که مورد نظر نمایندگان استان مازندران است، چند ماه است که پرداخت نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet