هدر اصلی
1391/08/21 13:01:47
سرویس صحن
زارع در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش

باندبازی در آموزش و پرورش فارس بیداد می‌کند

نماینده مردم آباده و خرمبید در مجلس نهم ضمن انتقاد از سیستم ۳-۳-۶ در آموزش و پرورش افزود: متاسفانه باندبازی در آموزش و پرورش فارس بسیار دیده می‌شود و مردم از ضعف آموزش گله‌مند هستند.
باندبازی در آموزش و پرورش فارس بیداد می‌کند نماینده مردم آباده و خرمبید در مجلس نهم ضمن انتقاد از سیستم 3-3-6 در آموزش و پرورش افزود: متاسفانه باندبازی در آموزش و پرورش فارس بسیار دیده می‌شود و مردم از ضعف آموزش گله‌مند هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/16900.jpg باندبازی,در,آموزش,و,پرورش,فارس,بیداد,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رحیم زارع در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود به وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش زیربنای انواع توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی است و باید فضای علمی بر آن حاکم باشد و نه فضای سیاسی.

نماینده مردم آباده و خرمبید در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: این نوع مدیریت جنابعالی شایسته مردم ایران نیست، به ویژه اینکه در استان فارس باندبازی‌های زیادی وجود دارد.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: آیا اطلاعی از خواسته‌های مردم فارس دارید. ضعف آموزش در حال ویران کردن فارس است. آیا شما از وضعیت مدارس دولتی مطلع هستید؟

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه زمان مدیریت شانسی و آزمون و خطایی به پایان رسیده است، گفت: اکنون زمان مدیریت علمی است و باید بر همین اساس حرکت کنیم.

زارع افزود: علی‌رغم گذشت 2 ماه از شروع سال تحصیلی هنوز شیر در مدارس توزیع نشده است، این در حالی است که مدارس شبانه‌روزی از نظر تغذیه و سایر امکانات رفاهی دچار کاستی هستند.

وی همچنین در زمینه محتوای کتب درسی نیز گفت: محتوای کتاب‌های درسی در رابطه با سیستم 3-3-6 واقعاً پرمغز نیست و به این سیستم نمی‌خورد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم ضمن انتقاد از سیستم 3-3-6 اجرای آن را عجولانه دانست و افزود: اعتبارات در جای خودش هزینه نمی‌شود و معلولانی که در آزمون شرکت کرده‌اند، انتخاب نشده‌اند. خواسته بنده این است که به درد مردم هر چه زودتر رسیدگی کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet