هدر اصلی
1391/08/21 12:48:00
سرویس صحن
علیپور در اخطار قانون اساسی:

تأمین کالاهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر کاهش‌دهنده نیاز به کمیته امداد است

عضو کمیسیون عمران مجلس، طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر را رفع کننده مشکلات اقشار نیازمند به کمیته امداد امام خمینی (ره) دانست.
تأمین کالاهای اساسی اقشار آسیب‌پذیر کاهش‌دهنده نیاز به کمیته امداد است عضو کمیسیون عمران مجلس، طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر را رفع کننده مشکلات اقشار نیازمند به کمیته امداد امام خمینی (ره) دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/24557.jpg تأمین,کالاهای,اساسی,اقشار,آسیب‌پذیر,کاهش‌دهنده,نیاز,به,کمیته,امداد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمال علیپور در نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۱ آبان) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی در جریان بررسی طرح تأمین کالاهای اساسی برای اقشار آسیب‌پذیر به اصل سوم قانون اساسی استناد کرد و گفت: شرایط کشور طوری است که ما بتوانیم به مردم در رابطه با طرحی که هم‌اکنون در دستور کار مجلس است، کمک کنیم.

  نماینده مردم قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: روزهای پنجشنبه و جمعه بازدیدی از شهرستان سواد‌کوه داشتم و متاسفانه خیلی از همکاران فولاد شهرستان سوادکوه وضعیت بسیار بدی داشتند و می‌گفتند که می‌خواهیم به کمیته امداد برویم تا به ما کمک کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه چند ماه است که حقوق این افراد پرداخت نشده است، تصریح کرد: خیلی از افرادی که نیازمند کمک کمیته امداد امام خمینی (ره)هستند، می‌توانند از طریق این طرح مشکلات خود را حل کنند، بر همین اساس درخواست من این است که نمایندگان مجلس به این طرح رأی مثبت دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet