هدر اصلی
1391/08/21 14:35:32
سرویس استان ها
آقا‌محمدی با انتقاد از عملکرد ضعیف سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد:

گران‌فروشان و محتکران در بازار جولان می‌دهند

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اظهار نارضایتی از جو موجود در بازار و بالا رفتن قیمت‌ها گفت: وظیفه سازمان تعزیرات حکومتی مقابله با محتکران و گران‌فروشانی است که قصد سوء‌استفاده ازجو موجود در بازار را دارند.
گران‌فروشان و محتکران در بازار جولان می‌دهند نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اظهار نارضایتی از جو موجود در بازار و بالا رفتن قیمت‌ها گفت: وظیفه سازمان تعزیرات حکومتی مقابله با محتکران و گران‌فروشانی است که قصد سوء‌استفاده ازجو موجود در بازار را دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/26811.jpg گران‌فروشان,و,محتکران,در,بازار,جولان,می‌دهند Icana

ابراهیم آقا‌محمدی درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اظهار نارضایتی از جو موجود در بازار و بالا رفتن قیمت‌ها گفت: وظیفه سازمان تعزیرات حکومتی مقابله با محتکران و گران‌فروشانی است که قصد سوء‌استفاده از جو موجود در بازار را دارند.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جو بسیار بدی بر بازار حاکم شده و قیمت‌ها رشد صعودی داشته اند افزود: سازمان تعزیرات حکومتی باید نظارت خود را خیلی دقیق‌تر و قوی‌تر نماید تا افراد سود‌جو نتوانند با گران‌فروشی به مردم بی‌پناه زور بگویند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس با بیان اینکه سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان‌های این چنینی برای جلوگیری از اعمال فشار اقتصادی بر مردم به وجود آمده‌اند تصریح کرد: با وجود حضور چنین ارگان‌هایی در جامعه باز هم در بسیاری از جا‌ها ما شاهد گران‌فروشی افراد سود جو هستیم که این نشان از این است که این سازمان‌ها به خوبی به وظایف خود عمل نمی‌کنند.

آقا‌محمدی با بیان این مطلب که وجود سازمان‌هایی که بر عملکرد‌های اقتصادی جامعه نظارت دارند می‌تواند موجب افزایش آرامش خیال شهروندان شود گفت: کاهش نگرانی‌های مردم در هنگام معاملات اقتصادی در گرو عملکرد مناسب و صحیح نیرو‌های نظارتی در بازار است.

این نماینده مجلس نهم با انتقاد از ضعف دستگاه‌های نظارتی در بازار افزود: گران‌فروشی ها و احتکار‌هایی که در بازار به وقوع می‌پیوندد نتیجه مستقیم بی توجهی مسئولان به وضعیت معیشت مردم است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اشاره به اینکه برخورد با گران‌فروشان موجب عبرت‌ گرفتن سایزین در عرصه بازار و اقتصاد خواهد شد تصریح کرد: وجود یک سازمان نظارتی چون سازمان تعزیرات حکومتی برای حمایت از مصرف‌کننده و اقشار کم‌درآمد جامعه می‌تواند در حکم یک پشتیبان باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس یادآور شد: ضعف در عملکرد سازمان‌های نظارتی در بازار و عرصه اقتصاد فقط مختص استان لرستان نبوده و این مشکل و ضعف در سر‌تا‌سر کشور عمومیت دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet