هدر موبایل
1391/08/21 15:05:54
سرویس بین الملل
هروی؛

تغییر نگاه‌ از سوریه به غزه، هدف حملات تروریستی صهیونیست‌ها

نماینده اصولگرای مجلس نهم، گفت: رژیم غاصب صهیونیستی با تشدید حملات موشکی به نوار غزه قصد دارد تا افکار عمومی را از توجه به کشتار تروریست‌ها در سوریه به سمت غزه هدایت کند.
تغییر نگاه‌ از سوریه به غزه، هدف حملات تروریستی صهیونیست‌ها نماینده اصولگرای مجلس نهم، گفت: رژیم غاصب صهیونیستی با تشدید حملات موشکی به نوار غزه قصد دارد تا افکار عمومی را از توجه به کشتار تروریست‌ها در سوریه به سمت غزه هدایت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1286.jpg تغییر,نگاه‌,از,سوریه,به,غزه،,هدف,حملات,تروریستی,صهیونیست‌ها Icana

جواد هروی در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص افزایش تعداد حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوارغزه، از روز گذشته، اظهار داشت: همزمان با افزایش بحران داخلی در سوریه، رژیم صهیونیستی نیز با افزایش حملات خود به نوار غزه سعی بر وارد آوردن ضربات کاری به کشور‌های اسلامی منطقه دارد.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، افزود: رژیم صهیونیستی بعد از تثبیت باراک اوباما در پست ریاست جمهوری آمریکا فرصت را مناسب دیده و موفقیت انتخاباتی باراک اوباما را عاملی برای افزایش قدرت خود در حمله به کشورهای منطقه تلقی می‌کند.

وی، ادامه داد: رژیم جعلی صهیونیستی به دنبال ایجاد تشنج در منطقه خاورمیانه است و برای رسیدن به هدف خود مردم بی‌گناه را در نوار غزه مورد اصابت گلوله قرار می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال این است که فضای سیاسی منطقه را ناامن جلوه داده و سعی براین دارد که با تغییر نگاه‌ها از سوریه به نوار غزه به اهداف ضد انسانی خود دست یابد.

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم، یادآور شد: مسئله مهم در خصوص نوار غزه این است که مردم این منطقه در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی بیش از پیش با یکدیگر متحد شده‌اند.

ارتش رژیم غاصب صهیونیستی از روز گذشته با افزایش تعداد حملات موشکی به نوارغزه، 5 نفر شهید و ده‌ها نفر زخمی داده است، همچنین چهار نظامی صهیونیست در حمله موشکی مبارزان فلسطینی به اراضی اشغالی مورد اصابت ترکش قرار گرفتند که حال عمومی آن‌ها وخیم گزارش شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet