شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/22 09:19:25
سرویس سیاسی
منصوری‌آرانی با یادآوری برگزاری رزمایش ارتش و سپاه :

رزمایش مدافعان آسمان ولایت4، تهدید‌ها را در صحنه آسمان خنثی می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت ۴ با محوریت پدافند هوایی را در ارتقای توان رزمی کشور موثر خواند و گفت: هماهنگی ارتش و سپاه در برگزاری این رزمایش، تهدید‌های خارجی در صحنه آسمان را خنثی می‌کند.
رزمایش مدافعان آسمان ولایت4، تهدید‌ها را در صحنه آسمان خنثی می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت 4 با محوریت پدافند هوایی را در ارتقای توان رزمی کشور موثر خواند و گفت: هماهنگی ارتش و سپاه در برگزاری این رزمایش، تهدید‌های خارجی در صحنه آسمان را خنثی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/22243.jpg رزمایش,مدافعان,آسمان,ولایت4،,تهدید‌ها,را,در,صحنه,آسمان,خنثی,می‌کند Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با یادآوری اینکه مانور مشترک ارتش و سپاه تحت عنوان رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت4 با محوریت پدافند هوایی قرار است در مزر‌های شرقی کشور برگزار شود، تصریح کرد: از آنجایی که صحنه آسمان بسیار حساس است، این رزمایش بسیار مهم و اساسی است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، گفت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای انجام تمرینات نظامی دست به برگزاری رزمایش‌های نظامی می‌زنند و از مهم‌ترین اهداف این مانور‌ها، نمایش دستاورد‌ها و تجهیزات نظامی و تسلیحاتی، انتقال تجربه به نسل جوان و آموزش نیرو‌ها و عملیاتی کردن طرح‌های نظامی است.

وی، افزود: علاوه بر این ارتقای توان رزمی برای مقابله با تهدیدات خارجی و آزمایش سلاح‌های تولید شده از سوی دانشمندان و متخصصان کشور، از دیگر اهداف برگزاری رزمایش‌های نظامی و به ویژه رزمایش مدافعان آسمان ولایت 4 است.

نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه تحرکات نظامی کشور در بعد آسمان بسیار حساس است، یادآور شد: به دلیل اهمیت حوزه هوایی، کلیه اقداماتی که در آسمان صورت می‌گیرد باید تحت فرماندهی واحدی باشد و از آنجایی که همه اقدامات پدافندی به قرار‌گاه خاتم الانبیا واگذار شده است، این رزمایش نیز تحت فرماندهی مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیا برگزار خواهد شد.

منصوری‌آرانی، همکاری میان ارتش و سپاه در برگزاری رزمایش‌های نظامی را مطلوب و موثر خواند و افزود: این هماهنگی و همکاری، کار‌آیی سیستم پدافندی هوایی را ارتقا می‌بخشد و توان تدافعی هوایی جمهوری اسلامی ایران را بالا می‌برد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، به همکاری بسیج مستضعفان در برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت 4 اشاره کرد و تصریح کرد: بسیج در بعد دیده‌بانی زمینی به قرارگاه پدافند هوایی کمک می‌کند و این همکاری میان این سه نهاد، تهدیدات دشمنان را در هواخنثی می‌کند.

رزمایش مشترک مدافعان آسمان ولایت 4 با محوریت پدافند هوایی و با مشارکت ارتش، سپاه و بسیج مستضعفان از دوشنبه (22 آبان) به مدت چهار روز در نیمه شرقی کشور آغاز شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet