هدر اصلی
1391/08/21 16:42:26
سرویس سیاسی
طلا با یادآوری فشارهای سیاسی و اقتصادی واشنگتن به تهران:

ملت ایران هرگز از آرمان‌های انقلاب دست نخواهد شست

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری آرمان‌های انقلاب که بر مبنای مکتب عاشورا شکل گرفتند، گفت: اگر پیش‌شرط آمریکا برای مذاکرات شرافت کشور باشد، هرگز آن را نمی‌پذیریم.
ملت ایران هرگز از آرمان‌های انقلاب دست نخواهد شست نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری آرمان‌های انقلاب که بر مبنای مکتب عاشورا شکل گرفتند، گفت: اگر پیش‌شرط آمریکا برای مذاکرات شرافت کشور باشد، هرگز آن را نمی‌پذیریم. https://cdn.icana.ir/d/019/20118.jpg ملت,ایران,هرگز,از,آرمان‌های,انقلاب,دست,نخواهد,شست Icana

حسین طلا در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: به کمک بارتعالی دشمنان ما همواره در تنگنا قرار گرفته اند و در این تنگنا همواره تصمیماتی غلط اتخاذ کرده‌اند و درصدد بوده‌اند تا به کمک سیاست هویج و چماق ملت و دولت ایران را تحت فشار قرار دهند.

نماینده مردم تهران، ری،‌ اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: آنها خود نیز به این نتیجه رسیده‌اند که این سیاست‌ها دیگر جواب نمی‌دهد و کسی را مرعوب غرب نمی‌سازد.

وی درباره تصمیم احتمالی آمریکا برای مذاکره مستقیم با ایران گفت: ایران همواره اهل مذاکره بوده ولی مسئله اینجاست که تا به حال تغییری در سیاست‌های استکباری آمریکا دیده نشده است و حتی آنها در سودای این امر به سر می‌برند که می‌توانند با حربه تحریم‌ها، جمهوری اسلامی را به زور پای میز مذاکره بنشانند.

وی اعمال تحریم‌های دارویی ضد ایران را از بزرگترین جنایت‌های آمریکا علیه بشریت خواند و تصریح کرد:  دشمنی با یک کشور به معنای دشمنی با ملت آن کشور نیست ولی آمریکا در کمال قباحت از ورود رادیو داور‌ها برای ورود بیماران سرطانی به ایران ممانعت می‌کند.

نماینده مردم تهران، ری،‌ اسلامشهر و شمیرانات در مجلس با یادآوری آرمان‌های انقلاب و امام (ره) توضیح داد: آمریکا تا زمانی که ایران از آرمان‌ها و اهداف خود دست برندارد آرام نخواهد نشست و تمام تلاش سیاستمداران کشور یاد شده نیز در همین راستا ارزیابی می‌شود.

وی گفت: ملت ایران با اعطای حدود دویست هزار شهید و بیش از یکصد هزار جانباز و ایثارگر در جبهه های حق علیه باطل هرگز از آرمان‌های انقلاب دست نخواهد شست.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: ملت ایران شاگردان مکتب عاشورا و امام حسین (ع) هستند و هرگز شرافت خود را در راه مذاکره با آمریکا از دست نمی‌دهند./

پایان پیام‌   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet