هدر اصلی
1391/08/21 17:50:44
سرویس اقتصادی
حیدری طیب در تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون انرژی:

طرح اصلاح موادی از سیاست‌های اصل 44 در کمیسیون انرژی رد شد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون طرح یک شوری اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از تصدی‌های دولت به شهرداری‌ها رد شد.
طرح اصلاح موادی از سیاست‌های اصل 44 در کمیسیون انرژی رد شد عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون طرح یک شوری اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از تصدی‌های دولت به شهرداری‌ها رد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/10685.jpg طرح,اصلاح,موادی,از,سیاست‌های,اصل,44,در,کمیسیون,انرژی,رد,شد Icana

سید سعید حیدری طیب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون انرژی امروز طرح یک شوری اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از تصدی‌های دولت به شهرداری‌ها را بررسی کردند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون انرژی مجلس به عنوان کمیسیون فرعی به طرح مذکور رسیدگی کرد، افزود: در نشست امروز نمایندگانی از معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهوری، وزارت نیرو و وزارت نفت حضور داشتند.

حیدری طیب تصریح کرد: پس از استماع سخنان کارشناسان، کمیسیون طرح یک شوری اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و واگذاری بخشی از تصدی‌های دولت به شهرداری‌ها را رد کرد و گزارش آن نیز برای کمیسیون اصلی بررسی طرح مذکور ارسال می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet