هدر اصلی
1391/08/21 19:00:58
سرویس سیاسی
مصری در دیدار با کاردار سفارت ونزوئلا:

مجلس ایران از توسعه روابط با ونزوئلا استقبال می‌کند

در دیدار کارداد ونزوئلا در تهران با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ونزوئلا،بر گسترش روابط میان دو کشور تاکید شد.
مجلس ایران از توسعه روابط با ونزوئلا استقبال می‌کند در دیدار کارداد ونزوئلا در تهران با رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و ونزوئلا،بر گسترش روابط میان دو کشور تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20777.jpg مجلس,ایران,از,توسعه,روابط,با,ونزوئلا,استقبال,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، استور زامبارنو کاردار ونزوئلا در تهران بعدازظهر امروز یکشنبه 21/8/91 با عبدالرضا مصری رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا دیدار و گفت‌وگو کرد.

مصری در ابتدای این دیدار با اشاره به روند رو به رشد روابط اقتصادی و سیاسی دو کشور گفت: گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران از هرگونه فعالیتی برای توسعه و گسترش روابط دوجانبه در عرصه‌های مختلف به ویژه روابط پارلمانی حمایت می‌کند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، رفت و آمد مقامات سیاسی و پارلمانی ایران و ونزوئلا را بستری مناسب برای گسترش همکاری‌های دوستانه خواند و افزود: گفت‌وگو و مذاکرات مقامات عالی‌رتبه دو کشور می‌تواند موجب ارتقای سطح روابط دوجانبه و منجر به رشد و توسعه همکاری‌های صنعتی و بازرگانی در بخش‌های خصوصی و دولتی شود.

رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا در پایان با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی  هوگو چاوز را در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا، به ملت و دولت این کشور تبریک گفت.

در ادامه این دیدار آقای استور زامبارنو کاردار ونزوئلا در تهران بر عزم مقامات سیاسی و پارلمانی ونزوئلا در جهت تعمیق و تقویت روابط با کشورمان گفت: رشد و توسعه روابط در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی و بازرگانی دو جانبه به تحکیم مناسبات دوستانه دو کشور منجر می‌‌شود.

وی در پایان پیروزی چاوز در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا را اراده ملت انقلابی کشورش دانست و بر گسترش ارتباطات سیاسی و پارلمانی فیمابین تاکید کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet