شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/21 18:42:20
سرویس کمیسیون ها
مدیر عامل راه‌آهن با حضور در کمیسیون عمران مطرح کرد:

سرعت زیاد در سرپیچ، علت احتمالی حادثه قطار زاهدان-تهران

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه مدیر عامل شرکت راه‌آهن کم نشدن سرعت قطار در نقطه واریانت را علت احتمالی حادثه قطار زاهدان – تهران اعلام کرد.
سرعت زیاد در سرپیچ، علت احتمالی حادثه قطار زاهدان-تهران سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه مدیر عامل شرکت راه‌آهن کم نشدن سرعت قطار در نقطه واریانت را علت احتمالی حادثه قطار زاهدان – تهران اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/969.jpg سرعت,زیاد,در,سرپیچ،,علت,احتمالی,حادثه,قطار,زاهدان-تهران Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در نشست امروز (یکشنبه 21 آبان) کمیسیون عمران مجلس عبدالعلی صاحب‌محمدی، مدیر عامل شرکت راه‌آهن حضور یافت و مطالبی را در مورد حادثه قطار زاهدان – تهران بیان کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در این نشست مدیر عامل شرکت راه‌آهن عنوان کرد که کمیته‌ای برای بررسی ابعاد و دلایل مختلف حادثه قطار زاهدان – تهران تشکیل شده است و تحقیقات در مورد این موضوع همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: البته برای مدیر عامل شرکت راه‌آهن این موضوع مسجل بود که کم نشدن سرعت قطار در نقطه واریانت علت احتمالی حادثه قطار زاهدان – تهران است.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به بررسی طرح یک فوریتی الزام دولت به تمرکز زدایی در نشست کمیسیون عمران یادآور شد: به دلیل اشکالات قانونی متعددی که به این طرح وارد بود، کلیات آن مورد تصویب نمایندگان قرار نگرفت و گزارش رد این طرح به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در پایان گفت: همچنین در جلسه امروز، طرح دهیاری‌ها نیز مورد بررسی قرار گرفت که با تصویب موادی از آن، پرونده این طرح در کمیسیون عمران بسته شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet