هدر اصلی
1391/08/22 08:02:00
سرویس استان ها
بروجردی:

موانع طبیعی انسداد کامل مرزهای شرقی را دچار مشکل کرده است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل جلسه این با حضور استاندار و مسئولان استان سیستان و بلوچستان خبرداد.
موانع طبیعی انسداد کامل مرزهای شرقی را دچار مشکل کرده است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل جلسه این با حضور استاندار و مسئولان استان سیستان و بلوچستان خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/6595.jpg موانع,طبیعی,انسداد,کامل,مرزهای,شرقی,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

علاءالدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره بازدید روز گذشته اعضا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از مرزهای شرقی کشور، گفت: روز گذشته ( 20 آبان ماه)‌ از کل مرزهای شرقی استان سیستان و بلوچستان بازدید کردیم و شب گذشته در جلسه شورای تامین استان تشکیل جلسه دادیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اعضا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی صبح فردا ( 22 آبان ماه) از ساعت 9 تا 12 با حضور استاندار و مسئولان استان سیستان و بلوچستان و مسئولان ذیربط در محل این کمیسیون تشکیل جلسه می‌دهند تا موضوع قاچاق سوخت و وضعیت امنیت این استان مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در مجموع کارهای خوبی درباره امنیت استان سیستان و بلوچستان صورت گرفته است، افزود: برادران اهل سنت و بلوچ نقش خوبی را در حفظ امنیت منطقه با تدبیر سپاه ایفا می‌کنند.

بروجردی یادآور شد: وضعیت امنیت سیستان و بلوچستان بهتر از تصویری است که از این منطقه در خارج از استان بیان می‌شود.

وی درباره تامین منابع مالی لازم برای انسداد مرزها، توضیح داد: بودجه خوبی از چند سال گذشته برای انسداد مرز ایران و افغانستان درنظر گفته شده است و اکنون در نقاطی که انسداد کامل انجام شده است کنترل امنیتی خوبی حاکم است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در 400 کیلومتر از مرزهای شرقی کشور به دلیل مشکلات طبیعی انسداد کامل مرزها کار مشکلی است،‌ گفت: برای انسداد این قسمت از مرزها هم تدابیر ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم که با این اقدام می‌توان به طور کامل از ورود غیر قانونی اتباع بیگانه، اشرار جلوگیری کرد و امنیت منطقه را افزایش داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet