هدر اصلی
1391/08/22 10:58:20
سرویس اجتماعی
دامادی:

مطالبات مترو شخصی نیست/ دولت هر چه سریع‌تر معوقات را پرداخت کند

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت حمل ونقل عمومی کشور، گفت: مطالبات مترو مختص یک نفر یا سازمان خاص نیست، بنابراین دولت باید هرچه سریع‌تر آن را پرداخت کند.
مطالبات مترو شخصی نیست/ دولت هر چه سریع‌تر معوقات را پرداخت کند عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس، با تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت حمل ونقل عمومی کشور، گفت: مطالبات مترو مختص یک نفر یا سازمان خاص نیست، بنابراین دولت باید هرچه سریع‌تر آن را پرداخت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25913.jpg مطالبات,مترو,شخصی,نیست/,دولت,هر,چه,سریع‌تر,معوقات,را,پرداخت,کند Icana

محمد دامادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره ضمانت اجرایی مصوبه مجلس مبنی بر پرداخت مطالبات شهرداری از سوی دولت، افزود: قانون لازم الاجرا است و همه نهادها و سازمان‌ها باید بر اساس آن، برنامه‌ها و اهداف خود را پیش ببرند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت ساماندهی وضعیت حمل ونقل عمومی، ادامه داد: دولت، مدیران شهری و سایر ارگان‌ها باید دست به دست هم داده و به مشکلات مردم در بخش حمل ونقل عمومی پایان دهند، نه اینکه با لجاجت و درگیری هرکدام بر حرف خود پافشاری کنند.

وی با بیان اینکه مطالبات مترو مختص به یک نفر یا سازمانی خاص نیست، افزود: پرداخت معوقه‌های شهرداری از سوی دولت مربوط به کل کشور است و دولت باید هرچه سریع‌تر این معضل را برطرف کند.

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی در مجلس نهم، با انتقاد از وضعیت ترافیک شهری در کشور، تاکید کرد: امروزه با وجود ترافیک شدید در سطح شهر تهران، این حمل ونقل عمومی است که به داد مشکلات شهری می‌رسد، تصور کنید اگر یک روز متروی تهران تعطیل شود به طور حتم این شهر به علت حجم زیاد ترافیک، قفل می‌شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در مورد وظایف مجلس در پیگیری موضوع پرداخت معوقه‌های مترو از سوی دولت، گفت: بدیهی است که رسیدگی به این‌گونه موارد از وظایف اصلی نمایندگان است که باید با نظارت درست و دقیق، چنین مواردی را پیگیری کند تا مشکلات حمل ونقل عمومی هرچه زودتر مرتفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet