هدر اصلی
1391/08/22 10:47:42
سرویس دیگر رسانه‌ها
ایرج عبدی:

وظیفه نهادهای فرهنگی نهادینه کردن باورهای دینی است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: وظیفه نهادهای فرهنگی در مقابله با جنگ نرم، پیشگیری و واکسینه کردن جامعه، تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی و مذهبی است.
وظیفه نهادهای فرهنگی نهادینه کردن باورهای دینی است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: وظیفه نهادهای فرهنگی در مقابله با جنگ نرم، پیشگیری و واکسینه کردن جامعه، تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی و مذهبی است. https://cdn.icana.ir/d/019/10207.jpg وظیفه,نهادهای,فرهنگی,نهادینه,کردن,باورهای,دینی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ایرج عبدی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه برای بومی‌سازی فرهنگ اسلامی و ایرانی در فضای مجازی، توجه و تقویت مؤلفه‌های سبک زندگی ایرانی و اسلامی بسیار مهم است، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت: برای مثال فضای گسترده قرآنی ظرفیت‌های بسیاردارد و می‌تواند جوانان را به خود جذب کند.
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  با توجه به اینکه بحران معنویت و تهاجم فرهنگی و استکبار همواره خود را در مقابل فرهنگ اسلامی مشاهده می‌کند، برای موفقیت در این فضا به سراغ تخریب فرهنگ دینی و مذهبی می‌رود.
وی ادامه داد: بدیهی است استکبار جهانی در این شبیخون یا ترفند فرهنگی با استفاده از ابزارهای رسانه ای  همچون ماهواره ، اینترنت و خبرگزاری هاو... که نقش جهانی دارند؛ با اصل تفکر اسلامی در مقیاس جهانی مبارزه می کند. هدف از این تهاجم  ایجاد جو خود باختگی , یأس و ناامیدی و روح بی تفاوتی در جامعه نسبت به ارزشهای اصیل اسلامی و تخریب هویت مذهبی و حتی ملّی است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، افزود: وظیفه نهادهای فرهنگی در مقابله با جنگ نرم، پیشگیری و واکسینه کردن جامعه، تعمیق و نهادینه کردن باورهای دینی و مذهبی است.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، یادآورشد: ترویج و اشاعه بدحجابی در جوامع اسلامی از حربه‌های فرهنگی دشمنان در راستای صدمه زدن به پیکره اسلام است که این مهم باید مورد توجه متولیان امور فرهنگی ما قرار گیرد، از این رو باید اهالی فرهنگ وهنرو رسانه ، باورها وشئونات اسلامی را در اماکن فرهنگی به نحو مطلوب اشاعه دهند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet