هدر اصلی
1391/08/22 10:56:59
سرویس دیگر رسانه‌ها
جوکار:

حق عمل متقابل در برابر توقیف اموال ایران در کانادا محفوظ است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار است که موضوع توقیف اموال ایران در کانادا از طریق نهادهای بین المللی دنبال وهمچنین دعوای حقوقی شود و از سوی دیگر نیز راهکارهای مختلفی که ایران بتواند در مقابل این اقدام خلاف قانون کانادا قرار گیرد، پیگیری شود.
حق عمل متقابل در برابر توقیف اموال ایران در کانادا محفوظ است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار است که موضوع توقیف اموال ایران در کانادا از طریق نهادهای بین المللی دنبال وهمچنین دعوای حقوقی شود و از سوی دیگر نیز راهکارهای مختلفی که ایران بتواند در مقابل این اقدام خلاف قانون کانادا قرار گیرد، پیگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21201.jpg حق,عمل,متقابل,در,برابر,توقیف,اموال,ایران,در,کانادا,محفوظ,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد صالح جوکار،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره توقیف اموال سفارت ایران در کانادا و اقدامات متقابل ایران در برابر این عمل کانادا به مهر گفت: موضوع حکم دادگاه مبنی بر توقیف اموال کشور ما در کانادا در جلسه مشترک با وزیر امور خارجه نیز مطرح شد.

وی افزود:در این جلسه قرار شد که موضوع از طریق نهادهای بین المللی دنبال وهمچنین دعوای حقوقی شود و از سوی دیگر نیز راهکارهای مختلفی که ایران بتواند در مقابل این اقدام خلاف قانون کانادا قرار گیرد، پیگیری شود.

جوکار خاطرنشان کرد:این امر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در جلسه این هفته کمیسیون نیز دنبال شود.

وی بیان کرد: باید تصمیماتی گرفته شود که حتما از ادامه  رفتارهای خلاف عرف بین الملل این دولت وابسته به انگلیس جلوگیری شود.
جوکار تأکید کرد: حتما در مقابل این اقدام دولت کانادا در مرحله اول از راه های قانونی موضوع را پیگیری خواهیم کرد و قطعا در ادامه حق عمل متقابل در برابر این اقدام برای ما محفوظ است./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet