هدر اصلی
1391/08/22 11:44:43
سرویس اقتصادی
در جلسه دیروز کمیسیون مشترک طرح انتزاع تصویب شد:

سیاست گذاری های بانک کشاورزی با محوریت وزارت جهاد

کمیسیون مشترک طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزرات صنعت به وزارت جهاد کشاورزی عصر روز گذشته تشکیل جلسه داد.
سیاست گذاری های بانک کشاورزی با محوریت وزارت جهاد کمیسیون مشترک طرح انتزاع اختیارات و وظایف بخش کشاورزی از وزرات صنعت به وزارت جهاد کشاورزی عصر روز گذشته تشکیل جلسه داد. https://cdn.icana.ir/d/019/24192.jpg سیاست,گذاری,های,بانک,کشاورزی,با,محوریت,وزارت,جهاد Icana

هدایت الله میرمرادزهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در جلسه روز گذشته کمیسیون مشترک طرح انتزاع که با حضور نمایندگانی از بانک مرکزی، وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، سیاست گذاری های بانک کشاورزی و نحوه عملکرد این بانک در حوزه کشاورزی توسط اعضا و هیأت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم سراوان،سیب و سوران و زابلی در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در مهمترین بخش های جلسه روز گذشته کمیسیون مشترک طرح انتزاع جزئیات نهایی شدن واگذاری بانک کشاورزی به یکی از وزارتخانه های صنعت معدن و تجارت با حضور نمایندگانی از وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار گرفت.

دبیر کمیسیون مشترک طرح انتزاع در ادامه تصریح کرد: در یکی از بخش های جلسه روز گذشته کمیسیون مشترک طرح انتزاع، نحوه عملکرد و وظایف بانک کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت که مقرر شد تا سیاست گذاری های بانک کشاورزی با محوریت وزارت جهاد کشاورزی و تولید ملی انجام شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون مشترک طرح انتزاع، اظهارداشت: در جلسات بعدی این کمیسیون موارد دیگری از تعیین تکلیف واگذاری بانک کشاورزی با حضور نمایندگان دولت مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار خواهد گرفت.

دبیر کمیسیون مشترک طرح انتزاع در پایان یادآور شد: طبق مصوبه کمیسیون مشترک، مدیرعامل بانک کشاورزی و هیئت‌مدیره این بانک با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی و با حکم وزیر اقتصاد منصوب می‌شوند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet