هدر اصلی
1391/08/22 12:40:51
سرویس دیگر رسانه‌ها
هروی:

آموزش و پرورش در ساماندهی امور خود به سمت ذخایر مالی خانواده‌ها حرکت نکند

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دریافت هر مبلغی از اولیاء جهت ساماندهی هرگونه اموری در مدارس را غیر‌قانونی خواند و گفت: آموزش و پرورش از منابع و اعتبارات خود برای هوشمند سازی مدارس استفاده کند و به سمت ذخایر مالی خانوارها حرکت نکند.
آموزش و پرورش در ساماندهی امور خود به سمت ذخایر مالی خانواده‌ها حرکت نکند نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دریافت هر مبلغی از اولیاء جهت ساماندهی هرگونه اموری در مدارس را غیر‌قانونی خواند و گفت: آموزش و پرورش از منابع و اعتبارات خود برای هوشمند سازی مدارس استفاده کند و به سمت ذخایر مالی خانوارها حرکت نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/27736.jpg آموزش,و,پرورش,در,ساماندهی,امور,خود,به,سمت,ذخایر,مالی,خانواده‌ها,حرکت,نکند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جواد هروی نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی  دریافت هر مبلغی از اولیاء در جهت ساماندهی هرگونه اموری در مدارس را غیر قانونی دانست به باشگاه خبرنگاران گفت:دولت باید براساس آنچه که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مطرح شده منابع و اعتبارات مورد نیاز خود را تخصیص دهد و هیچ شائبه‌ای را ایجاد نکند.

وی  ضمن اعلام مخالفت خود با دریافت پول برای هوشمند‌سازی مدارس، تصریح کرد: از آموزش و پرورش می‌خواهیم در این امور از اعتبارات خود استفاده کند و به سمت ذخایر مالی خانواده‌ها حرکت نکند.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه این کمیسیون در آینده نشست‌هایی با وزیر آموزش و پرورش دارد، گفت: قطعا موضوع دریافت هزینه برای هوشمند‌سازی مدارس را نیز در این نشست‌ها بررسی خواهیم کرد.
گفتنی است، حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش اخیرا اعلام کرده است که دریافت پول برای هوشمند‌سازی مدارس در صورتی که برای برنامه‌های، فوق برنامه باشد بلامانع است و مدیران می‌توانند هزینه‌های لازم را از اولیا دریافت کنند.
/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet