هدر اصلی
1391/08/22 13:25:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
عثمانی:

شکی در کسری بودجه سال جاری نداشته باشید

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ارائه نشدن متمم بودجه به معنای تخصیص هر درصد از هر تعداد ردیف بودجه سال جاری است.
شکی در کسری بودجه سال جاری نداشته باشید عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ارائه نشدن متمم بودجه به معنای تخصیص هر درصد از هر تعداد ردیف بودجه سال جاری است. https://cdn.icana.ir/d/019/24602.jpg شکی,در,کسری,بودجه,سال,جاری,نداشته,باشید Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد قسیم عثمانی به ایسنا گفت:معتقدم ارائه بودجه سال جاری الزامی است و نیاوردن آن تخلف از قانون است و یقینا موارد تخلف طبق روال سالانه در گزارش تفریغ بودجه دیوان محاسبات به مجلس اعلام می‌شود.

نماینده مردم بوکان متذکر شد: میزان اختصاص بودجه به طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و میزان پرداخت بودجه‌های جاری براساس سلیقه موجب خواهد شد که مجلس نتواند میزان اختصاص بودجه به طرحهای عمرانی را به درستی رصد کند. در حالی که قانون برای بودجه عمرانی و جاری وقت تعیین کرده است.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه «شکی در کسری بودجه سال جاری نداشته باشید» گفت: به طور طبیعی در این حالت دولت باید از طریق متمم بودجه یا اصلاحیه بودجه کسری خود را تامین کند اما وقتی دولتی این کار را انجام نمی‌دهد در واقع دست خود را برای تخصیص هر درصد از هر تعداد ردیف بودجه باز می‌گذارد که این کار خلاف قانون است.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet