هدر اصلی
1391/08/22 15:46:42
سرویس سیاسی
کولیوند:

احکام هیأت‌های‌ استانی نظارت بر انتخابات‌شوراها به استانداری‌ها ارسال می‌شود

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه اعضای هیأت‌های‌ استانی نظارت بر انتخابات شوراها مشخص شدند، گفت: احکام آنها به استانداری‌های ۳۱ استان کشور ارسال می‌شود.
احکام هیأت‌های‌ استانی نظارت بر انتخابات‌شوراها به استانداری‌ها ارسال می‌شود نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه اعضای هیأت‌های‌ استانی نظارت بر انتخابات شوراها مشخص شدند، گفت: احکام آنها به استانداری‌های 31 استان کشور ارسال می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg احکام,هیأت‌های‌,استانی,نظارت,بر,انتخابات‌شوراها,به,استانداری‌ها,ارسال,می‌شود Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری برگزاری هم‌زمان انتخابات شوراهای شهر و روستا در نیمه نخست سال آینده با انتخابات ریاست‌جمهوری، از تشکیل هیأت‌های استانی نظارت بر انتخابات شوراها خبر داد.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: احکام اعضای این هیأت‌ها صادر و کتاب قانون در اختیار آنها قرار داده شد.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا،تصریح کرد: زمان‌بندی اجرای برنامه‌ها در آستانه تکمیل شدن است و به زودی نیز احکام اعضای هیأت‌های استانی نظارت بر انتخابات شوراها به استانداری‌های 31 استان کشور ارسال می‌شود تا جلسات کارگره‌های اجرایی و نظارتی استان‌ها به زودی آغاز به کار کنند.

نایب‌رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه کمیته‌های تخصصی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس تشکیل شده‌اند، نام این کمیته‌ها و رئیسان آنها را به شرح زیر اعلام کرد:

کمیته شهرداری‌ها به ریاست محمدجواد کولیوند نایب‌رئیس اول کمیسیون

کمیته سیاسی به ریاست محمدابراهیم رضایی نایب‌رئیس دوم کمیسیون

کمیته امنیت به ریاست صیدعیسی دارایی

کمیته احزاب به ریاست علیرضا زاکانی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet