هدر اصلی
1391/08/23 08:56:00
سرویس استان ها
خجسته تأکید کرد:

افزایش‌مجدد بهای‌برق؛ احتمال برق‌گرفتگی

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اظهار نگرانی از بالا رفتن بی‌وقفه قیمت آب، برق و گاز در سطح کشور گفت: با وجود فشار‌های اقتصادی بسیاری که در حال حاضر بر مردم وارد می‌شود افزایش قیمت آب و برق به صلاح نیست.
افزایش‌مجدد بهای‌برق؛ احتمال برق‌گرفتگی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اظهار نگرانی از بالا رفتن بی‌وقفه قیمت آب، برق و گاز در سطح کشور گفت: با وجود فشار‌های اقتصادی بسیاری که در حال حاضر بر مردم وارد می‌شود افزایش قیمت آب و برق به صلاح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/1864.jpg افزایش‌مجدد,بهای‌برق؛,احتمال,برق‌گرفتگی Icana

امیر خجسته درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اظهار نگرانی از بالا رفتن بی‌وقفه قیمت آب، برق و گاز در سطح کشور گفت: با وجود فشار‌های اقتصادی بسیاری که در حال حاضر بر مردم وارد می‌شود افزایش قیمت آب و برق به صلاح نیست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت جلوگیری از افزایش قیمت آب، برق و گاز در شرایط اقتصادی فعلی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه سنگینی تورم بر دوش مردم است و قیمت‌ها سرسام‌آور بالا رفته باید هرگونه افزایش و کاهش قیمتی با در نظر گرفتن شرایط جامعه صورت بگیرد.

وی ادامه داد: : متأسفانه عدم کنترل بازار، قیمت‌ها را گاهی تا 4 برابر افزایش داده و کنترل و نظارت جدی نیز در این بخش صورت نمی‌گیرد و این در حالی است که دریافتی مردم و حقوق کارگران همچنان بدون هیچ‌گونه تغییر یا افزایشی باقی مانده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه امروز بیش از هر زمان مردم فشارها را  تحمل می‌کنند، حال اگر بخواهیم از همه طرف آن را تشدید کنیم، فشار مضاعف بر مردم افزوده می‌شود.

این نماینده9 مجلس نهم، تصریح کرد: آب، برق و گاز چیزهایی هستند که عامه مردم از آن استفاده می‌کنند و ما به عنوان نمایندگان به وزرای نفت و نیرو  در ارتباط با عدم افزایش قیمت‌ها تذکر دادیم تا متناسب با دریافتی و شرایط اقتصادی جامعه تصمیم‌‌گیری کنند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اینکه مسئولان باید فکری برای فشار‌هایی که هر‌روزه بر مردم وارد می‌شود بکنند گفت: دولت باید متحمل هزینه‌هایی بالایی که بر دوش مردم است شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس یاد‌آور شد:کم کردن فشار موجود بر قشر آسیب‌پذیر جامعه فقط با همراهی دولت و مسئولان با مردم امکا‌ن‌پذیر خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet