هدر اصلی
1391/08/23 09:25:29
سرویس بین الملل
مظفر با اشاره به تلاش معارضین برای خروج سفرا از دمشق؛

ضرب‌العجل معارضین سوری ناکام می‌ماند

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی ضرب‌الاجل معارضین سوریه برای خروج سفرای کشورهای خارجی از دمشق را در راستای ایجاد فضای تهدیدآمیز برای حاکمیت سوریه و بحرانی نشان‌دادن اوضاع دمشق دانست.
ضرب‌العجل معارضین سوری ناکام می‌ماند معاون نظارت مجلس شورای اسلامی ضرب‌الاجل معارضین سوریه برای خروج سفرای کشورهای خارجی از دمشق را در راستای ایجاد فضای تهدیدآمیز برای حاکمیت سوریه و بحرانی نشان‌دادن اوضاع دمشق دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/23266.jpg ضرب‌العجل,معارضین,سوری,ناکام,می‌ماند Icana

حسین مظفر در گفت‌و گو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، درخصوص تعیین ضرب الاجل معارضین سوریه برای خروج سفرای کشورهای خارجی از دمشق، اظهار داشت: یک گروه تروریستی نمی تواند برای دولتی که از پشتوانه مردمی برخوردار بوده تعیین تکلیف کند و فضایی برای تهدید حاکمیت ایجاد کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اظهارات اخیر معارضین سوریه  فاقد جنبه حقوقی است، تصریح کرد: کشورهایی که با سوریه مراودات سیاسی دارند هرگز نباید تحت تاثیر تبلیغات گروه تروریستی که از پشتوانه مردمی برخوردار نیستند، قرار گیرند.

وی ادامه داد: گروه های تروریستی نمی توانند در امور داخلی و حاکمیت سوریه دخالتی آشکار داشته باشند و با ایجاد فضای روانی-تبلیغاتی در تلاش برای بحرانی جلوه دادن اوضاع در این کشور باشند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه معارضین مسلح مسلح سوریه در تلاش هستند اوضاع سوریه را بحرانی جلوه دهند، افزود: شکست در صحنه نبرد میدانی با ارتش سوریه و اختلافات ناشی از نداشتن لیدری واحد معارضین سوری را وادار به برگزیدن راه کار سیاسی برای ساقط کردن دولت بشار اسد کرده است.

معاون نظارت مجلس با بیان اینکه معارضین سوری با نمایش ساختگی سعی دارند به خواسته های خود دست یابند، خاطرنشان کرد: بحرانی جلوه دادن اوضاع داخلی سوریه سناریوی جدیدی است که معارضین با کمک غرب برای تحولات سوریه در حال اجرایی کردن هستند.

ارتش آزاد سوریه روز گذشته  طی بیانیه‌ای به سفیران کشورهای عربی، خارجی و نیز هیات‌های دیپلماتیک در دمشق 72 ساعت مهلت داد تا خاک این کشور را ترک کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet