هدر اصلی
1391/08/23 08:53:14
سرویس صحن

تجمع کارگران نساجی قائمشهر در مقابل مجلس

صبح امروز تعدادی از کارگران کارخانه نساجی قائمشهر در مقابل درب مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
تجمع کارگران نساجی قائمشهر در مقابل مجلس صبح امروز تعدادی از کارگران کارخانه نساجی قائمشهر در مقابل درب مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/18561.jpg تجمع,کارگران,نساجی,قائمشهر,در,مقابل,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ تعدادی از کارگران کارخانه نساجی قائمشهر مازندران صبح امروز (سه‌شنبه 23 آبان) در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این افراد بیان می‌کنند که مدت 27 ماه است که حقوق و مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند و تنها درخواست دریافت مطالبات خود را دارند.

یکی از این افراد اظهار داشت: دولت کارخانه را به بخش خصوصی واگذار کرده و مدیرعامل جدید به وعده‌های خود عمل نکرده است و امروز ما درخواست کردیم تا دولت و بانک ملی که 64 درصد سهام نساجی مازندران را در دست داشته‌اند، دوباره این اختیار را در دست خود بگیرند.

وی افزود: 364 نیروی قراردادی مجبور به دریافت بیمه بیکاری شده‌اند، اما بیمه بیکاری در صورتی است که کارگر اخراج شود، اما براساس قرارداد به بخش خصوصی سفارش شده است که کارگری را اخراج نکند.

این کارگر نساجی قائمشهر یادآور شد: اگر امروز درب کارخانه نساجی قائمشهر باز شود توان تولید 80 درصد به بالا را دارد، اما متاسفانه وضعیت این کارخانه اکنون به حالت تعلیق درآمده و فقط نیروهای نگهبان در شرکت حضور دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet