شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/23 10:27:18
سرویس دیگر رسانه‌ها
هدایت الله میرمرادزهی:

قیمت گندم وارداتی با قیمت تضمینی قابل مقایسه نیست

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به قیمت گندم وارداتی گفت: قیمت گندم وارداتی با قیمت تضمینی خرید آن در داخل کشور اصلا قابل مقایسه نیست و این در حالی است که قیمت گندم وارداتی برای کشور سه برابر قیمت خرید تضمینی گندم در داخل تمام می‌شود.
قیمت گندم وارداتی با قیمت تضمینی قابل مقایسه نیست عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با اشاره به قیمت گندم وارداتی گفت: قیمت گندم وارداتی با قیمت تضمینی خرید آن در داخل کشور اصلا قابل مقایسه نیست و این در حالی است که قیمت گندم وارداتی برای کشور سه برابر قیمت خرید تضمینی گندم در داخل تمام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23704.jpg قیمت,گندم,وارداتی,با,قیمت,تضمینی,قابل,مقایسه,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ هدایت‌الله میرمرادزهی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه  خرید تضمینی محصولات کشاورزی یکی از راهکارهای حمایت از کار و سرمایه ایرانی است، به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت: به منظور حمایت از تولید ملی در خرید تضمینی در بحث قیمت گذاری کالاها باید ارزش کالاهای ایرانی نسبت به کالاهای خارجی پر رنگ‌تر باشد.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در قیمت گذاری محصولات استراتژیک کشور مانند برنج و گندم باید قیمت‌های خرید تضمینی دولت به گونه‌ای باشد که تولید کننده داخلی به تولید رغبت بیشتری پیدا کند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، افزود: در حالی که کشاورزان خود را برای کشت محصولات کشاورزی آماده می‌کنند، چنین قیمتی را مناسب کشت گندم نمی‌دانند بنابراین با ادامه این روند با کاهش کشت این محصول استراتژیک در کشور روبه رو خواهیم شد.
وی با اشاره به قیمت گندم وارداتی گفت: قیمت گندم وارداتی با قیمت تضمینی خرید آن در داخل کشور اصلا قابل مقایسه نیست و این در حالی است که قیمت گندم وارداتی برای کشور سه برابر قیمت خرید تضمینی گندم در داخل تمام می‌شود.
مراد زهی با اشاره به نوع خرید تضمینی محصولات کشاورزی توسط دولت، یاد‌آور شد: دولت بخش حمایتی را نیز عضوی از قیمت‌ خرید تضمینی حساب می‌کند که این کار درستی نیست.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: در حالی که برای دولت تعیین و تکلیف شده بود که از بخش هدفمندی یارانه‌ها به کشاورزان و محصولات کشاورزی کمک اما متاسفانه سرپیچی کرد و این کار را انجام نداد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet