هدر اصلی
1391/08/23 10:42:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
آصفری مطرح کرد:

آمانو بازوی کمکی غرب در انحراف رسانه‌ها

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات آمانو در کنفرانس خبری بی‌پایه و اساس است، با توجه به اتفاقات اخیر در سوریه و دیگر کشورهای منطقه بیان این مسئله با هدف تغییر رویکرد رسانه‌های خبری به عنوان یک موضوع ژورنالیستی بوده و هیچ مدرک قانونی ندارد.
آمانو بازوی کمکی غرب در انحراف رسانه‌ها دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اظهارات آمانو در کنفرانس خبری بی‌پایه و اساس است، با توجه به اتفاقات اخیر در سوریه و دیگر کشورهای منطقه بیان این مسئله با هدف تغییر رویکرد رسانه‌های خبری به عنوان یک موضوع ژورنالیستی بوده و هیچ مدرک قانونی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/8812.jpg آمانو,بازوی,کمکی,غرب,در,انحراف,رسانه‌ها Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری نماینده اراک و کمیجان به باشگاه خبرنگاران گفت:حوزه فعالیت سایت‌های هسته‌ای کشور به طور کامل مشخص است و تا به حال هیچ گونه استفاده غیرصلح آمیز از این تاسیسات نشده لذا اگر مدرکی برای اثبات این مسئله داشتند، حتما رو می‌کردند.

وی افزود: غربی‌ها با اشراف کامل به مدرک سازی جاسوسی برای مستند‌سازی فرستاده ولی اگر مدرکی مستند داشتند،ارائه می‌دادند لذا این حرف‌ها صحت ندارد.

آصفری تصریح کرد:مسئله پارچین بهانه است؛زیرا وقتی بازرسان آژانس برای بازدید از یک منطقه اقدام می‌کنند با دستگاه‌های ردیاب و بصورت کاملا مجهز مراجعه می‌کنند و فعالیت غیر صلح‌آمیز کاملا مشخص می‌شود و این مسئله چیزی نیست که با چشم بتوان رویت کرد با این حال چرا تا به حال مدرکی مستند دال بر فعالیت‌ هسته‌ای مخاطره‌آمیز در پارچین و یا تاسیسات هسته‌ای دیگر ارائه نداده‌اند.

نماینده اراک و کمیجان همچنین تاکید کرد:نه در پارچین بلکه در نیروگاه‌های هسته‌ای ایران، فعالیت هسته‌ای غیر صلح آمیز انجام نمی‌گیرد.
وی تصریح کرد: تاسیسات هسته‌ای ایران مشخص است، نطنز، اراک، بوشهر،‌فنداق و فوردو که مورد بازدید بازرسان NPT قرار گرفته و مغایریتی با مقررات NPT در آنها مشاهده نشده و با استناد به نقل قول های آنها که می‌گویند خیلی جاسوس دارند، اگر چنین مسئله‌ای صحت داشت خیلی سریعتر متوجه شده و مدارک آن را منتشر می‌کردند./
/
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet