هدر اصلی
1391/08/23 12:07:16
سرویس صحن
چاردولی در تذکر شفاهی:

موادفروشان در ملایر علناً اقدام به فروش مواد مخدر می کنند

نماینده مردم ملایر در مجلس با تأکید بر اینکه وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی باید اقدام جدی را در رابطه با کنترل وضعیت مواد مخدر انجام دهند گفت: متأسفانه در ملایر هم اکنون بخش هایی هستند که علناً اقدام به پخش مواد مخدر می کنند این در حالی است که در آن مناطق مدارس پسرانه وجود دارد.
موادفروشان در ملایر علناً اقدام به فروش مواد مخدر می کنند نماینده مردم ملایر در مجلس با تأکید بر اینکه وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی باید اقدام جدی را در رابطه با کنترل وضعیت مواد مخدر انجام دهند گفت: متأسفانه در ملایر هم اکنون بخش هایی هستند که علناً اقدام به پخش مواد مخدر می کنند این در حالی است که در آن مناطق مدارس پسرانه وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/22722.jpg موادفروشان,در,ملایر,علناً,اقدام,به,فروش,مواد,مخدر,می,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی نعمت چاردولی در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با انتقاد از وضعیت امنیت مردم شهرستان ملایر گفت: متأسفانه هم اکنون مسائلی مانند مواد مخدر، اعتیاد در این استان پیگیری نمی شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی باید اقدام جدی را در رابطه با کنترل وضعیت مواد مخدر انجام دهند افزود: متأسفانه در ملایر هم اکنون بخش هایی هستند که علناً اقدام به پخش مواد مخدر می کنند این در حالی است که در آن مناطق مدارس پسرانه وجود دارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام اینکه پیگیری وضعیت اعتیاد در شهرستان ملایر بسیار ضروری است یادآور شد: این شرایط به طور حتم ظلم به افراد طبقه پایین جامعه است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet