هدر اصلی
1391/08/23 12:15:08
سرویس صحن
رجبی در تذکر شفاهی:

وزیر نفت برای گازرسانی به مناطق روستایی کلاله و مراوه‌تپه اقدام عاجل کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه شهرستان‌های کلاله و مراوه‌تپه علی‌رغم وجود زیرساخت‌ها هنوز گازرسانی به آنها صورت نگرفته است، از وزیر نفت درخواست پیگیری و اقدام عاجل در این زمینه کرد.
وزیر نفت برای گازرسانی به مناطق روستایی کلاله و مراوه‌تپه اقدام عاجل کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه شهرستان‌های کلاله و مراوه‌تپه علی‌رغم وجود زیرساخت‌ها هنوز گازرسانی به آنها صورت نگرفته است، از وزیر نفت درخواست پیگیری و اقدام عاجل در این زمینه کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20951.jpg وزیر,نفت,برای,گازرسانی,به,مناطق,روستایی,کلاله,و,مراوه‌تپه,اقدام,عاجل,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالکریم رجبی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 23 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نفت درخصوص گازرسانی به شرق استان گلستان گفت: شهرستان‌های کلاله و مراوه تپه علی‌رغم وجود زیرساخت‌هایی که در این شهرستان‌ها چندین سال است فراهم شده اما متاسفانه شاخص برخورداری روستاهای این شهرستان‌ها که در حاشیه جنگل‌ها و مناطق کوهستانی قرار دارند، نزدیک یک تا دو درصد است که این جای تاسف دارد.

نماینده مردم مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی افزود: از وزیر نفت تقاضا دارم دستور عاجل برای رسیدگی به گازرسانی این شهرستان‌ها را انجام دهد.

وی ادامه داد: تذکر بعدی بنده به وزیر راه و شهرسازی درخصوص راه‌های روستایی حوزه انتخابیه‌ام است که متاسفانه از نظر شاخص‌های راه روستایی در وضعیت بسیار پایینی به سر می‌برند و از وزیر استدعا داریم توجه ویژه‌ای به راه‌های روستایی این مناطق که تقریباً یا تخریب شده یا از راه آسفالته برخوردار نیستند، داشته باشد.

رجبی یادآور شد: تذکر سوم بنده مجدداً به وزیر راه و شهرسازی است که علی‌رغم اینکه 6 ماه از افتتاح فرودگاه شهرستان کلاله با حضور رئیس جمهور می‌گذرد، هنوز بهره‌برداری از این فرودگاه انجام نشده و مردم شهرستان چشم‌انتظار هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet