هدر اصلی
1391/08/24 14:10:26
سرویس اقتصادی
تقی پور در گفت و گو با خانه ملت:

تغییر مداوم شبکه پوشش دهی ناشی از تغییر مکرر بافت شهرها است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از این که تغییر مکرر بافت شهرها ، تغییر شبکه پوشش دهی را به وزارت ارتباطات تحمیل کرده است، افزود: زمانی که نقطه جدیدی سایت یابی می شود، شهرداری باید همکاری کرده و آن نقطه را در اختیار اپراتور قرار گیرد.
تغییر مداوم شبکه پوشش دهی ناشی از تغییر مکرر بافت شهرها است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از این که تغییر مکرر بافت شهرها ، تغییر شبکه پوشش دهی را به وزارت ارتباطات تحمیل کرده است، افزود: زمانی که نقطه جدیدی سایت یابی می شود، شهرداری باید همکاری کرده و آن نقطه را در اختیار اپراتور قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2233.jpg تغییر,مداوم,شبکه,پوشش,دهی,ناشی,از,تغییر,مکرر,بافت,شهرها,است Icana

رضا تقی پور در گفت و گو با خبرنگاری اقتصادی خبرگزاری  خانه ملت گفت:  خوشبختانه شهرداری ها در شهرستان ها همکاری خوبی در واگذاری محله هایی که برای ایجاد ایستگاه فرستنده و گیرنده است با ما داشته اند اما هنوز بیشترین مشکل در عرصه آنتن دهی تلفن های همراه مربوط به کلان شهر ها است .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص وجود مشکل آنتن دهی در کلان شهر ها تصریح کرد: تغییر بافت شهرها در کلان شهرها که بعضا ناشی از صدور مجوز ساخت برج‌ها و آپارتمان‌های بلند است امواج دهی را دچار مشکل کرده و نظم این آنتن دهی را از بین برده است.

تقی پور با تاکید بر لزوم همکاری شهرداری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای ایجاد شبکه بهتر پوشش دهی گفت: زمانی که نقطه جدیدی سایت یابی می شود، شهرداری باید همکاری کرده و آن نقطه در اختیار اپراتور قرار گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد:انتظار همکاری جدی از شهرداری  و مجلس برای رفع این مسائل را داریم تا هر چه سریع تر و با کیفیت بیش تری بتوانیم پوشش دهی کلان شهرها را ارتقا کیفیت دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet