هدر موبایل
1391/08/23 17:12:41
سرویس اقتصادی
حسینی صدر با ارایه گزارشی از جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

تعدادی از نمایندگان تقاضای تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها را ارایه کردند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارایه تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی از سوی تعدادی از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن درجلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تعدادی از نمایندگان تقاضای تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها را ارایه کردند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارایه تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی از سوی تعدادی از نمایندگان عضو کمیسیون صنایع و معادن درجلسه امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13428.jpg تعدادی,از,نمایندگان,تقاضای,تحقیق,و,تفحص,از,خودروسازی‌ها,را,ارایه,کردند Icana

موید حسینی صدر درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: تقاضای تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور هفته آینده درجلسه کمیسیون صنایع و معادن به رای گذاشته می شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: درجلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون ، مدیران عامل دو شرکت خودروسازی کشور حاضر شدند و دراین جلسه مشکلات پیش روی تولید خودرو مورد بررسی قرار گرفت.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین از ادامه بررسی  طرح تأسیس سازمان استاندارد ملی ایران درجلسه امروز کمیسیون خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet