هدر اصلی
1391/08/23 19:03:00
سرویس کمیسیون ها
در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس؛

پاسخ وزیر راه و شهرسازی در مورد افزایش قیمت بلیط هواپیما قانع‌کننده نبود

دبیر اول کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت هواپیمایی در نشست امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه موضوع افزایش قیمت بلیت هواپیما بررسی شد اما اعضای کمیسیون از پاسخهای علی نیکزاد قانع نشدند.
پاسخ وزیر راه و شهرسازی در مورد افزایش قیمت بلیط هواپیما قانع‌کننده نبود دبیر اول کمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت هواپیمایی در نشست امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه موضوع افزایش قیمت بلیت هواپیما بررسی شد اما اعضای کمیسیون از پاسخهای علی نیکزاد قانع نشدند. https://cdn.icana.ir/d/019/969.jpg پاسخ,وزیر,راه,و,شهرسازی,در,مورد,افزایش,قیمت,بلیط,هواپیما,قانع‌کننده,نبود Icana

حمیدرضا پشنگ درگفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: در نشست امروز (سه‌شنبه 23 آبان) کمیسیون عمران مجلس وزیر راه و  شهرسازی و مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی و روسای شرکت‌های هواپیمایی حضور داشتند و موضوع افزایش جهشی قیمت بلیت هواپیما بررسی شد.

نماینده مردم خاش و میرجاوه درمجلس شورای اسلامی  افزود: در این جلسه وزیر راه و شهرسازی بدهی شرکت‌های هواپیمایی و نوسانات نرخ ارز را علت اصلی افزایش جهشی قیمت بلیت هواپیما عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون عمران عنوان کردند که افزایش قیمت بلیت هواپیما حداکثر تا 35 درصد قابل قبول است اما افزایش قیمت به شکل جهشی و ناگهانی قابل پذیرش نیست که وزیر راه و شهرسازی پاسخ قانع‌کننده‌ای در این زمینه ارائه نداد.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به حضور وزیر نیرو در نشست امروز کمیسیون عمران گفت: در این جلسه بنده درخصوص مشکلات مهار آب‌های سطحی و اجرای پروژه‌های سدسازی سوالی از وزیر نیرو داشتم که در همین راستا مقرر شد یکی از معاونان مجید نامجو موضوع را رصد کرده و مشکل را هر چه سریع‌تر حل کند.

وی اضافه کرد: همچنین در این نشست عوض حیدرپور نماینده مردم شهرضا سوالی را درمورد مشکلات آب حوزه انتخابیه خود از مجید نامجو پرسید که مقرر شد در این زمینه پیگیری‌های لازم توسط وزیر نیرو انجام شود.

دبیر اول کمیسیون عمران مجلس بررسی الحاق دو اسکله به منطقه آزاد تجاری چابهار را دیگر دستور کار این کمیسیون اعلام کرد و گفت: تصویب نهایی این موضوع منوط به نظر مرکز پژوهش‌های مجلس و انجام کارشناسی تر شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet