هدر موبایل
1391/08/24 10:30:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
ابراهیم نکو:

جامعه و مردم از بزرگان انتظار بزرگتری دارند

دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس میگوید:باید این را مشخص کنیم که تحریم ها از کی اعمال شده است؟ در گذشته هم تحریم های زیادی را بر ما تحمیل کردند ،اما اگر شرایط آن روزها را با الان مقایسه کنیم در شرایط فعلی در موضع قدرتمندی قرار داریم و وقتی در جامعه به اقشار آسیب پذیر مراجعه می کنیم می ببنیم برای دسترسی به برخی از امکانات چه عذابی می کشند.
جامعه و مردم از بزرگان انتظار بزرگتری دارند دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس میگوید:باید این را مشخص کنیم که تحریم ها از کی اعمال شده است؟ در گذشته هم تحریم های زیادی را بر ما تحمیل کردند ،اما اگر شرایط آن روزها را با الان مقایسه کنیم در شرایط فعلی در موضع قدرتمندی قرار داریم و وقتی در جامعه به اقشار آسیب پذیر مراجعه می کنیم می ببنیم برای دسترسی به برخی از امکانات چه عذابی می کشند. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg جامعه,و,مردم,از,بزرگان,انتظار,بزرگتری,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم نکو دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سخنان اخیر یکی از نمایندگان فراکسیون اقلیت به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال،گفت:جامعه و مردم از بزرگان انتظار بزرگتری دارند و توقع صحبت های علمی تری را مطالبه می کنند ؛ طرح سوال از رییس جمهور تنها به خاطر مسائل اقتصادی قشر محروم و مشکلات ارزی است و با واکنش های صورت گرفته ، فکر می کنم برخی از آقایان مقداری با افراد تنگدست جامعه فاصله دارند و از نزدیک مشکلات جامعه را لمس نمی کند ، که اینگونه موضع می گیرد.
نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی  در ادامه با اشاره به سخنان یکی از اعضای شاخص فراکسیون اقلیت مجلس مبنی بر تاثیر مهم تحریم ها در مشکلات فعلی اقتصادی گفت: باید این را مشخص کنیم که تحریم ها از کی اعمال شده است؟ در گذشته هم تحریم های زیادی را بر ما تحمیل کردند ، اما اگر شرایط آن روزها را با الان مقایسه کنیم در شرایط فعلی در موضع قدرتمندی قرار داریم و وقتی در جامعه به اقشار آسیب پذیر مراجعه می کنیم می ببنیم برای دسترسی به برخی از امکانات چه عذابی می کشند .
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر نابسامانی های فعلی اقتصاد از سوء مدیریت هاست ؛ وقتی تولید کنندگان و صنعت گران اقرار دارند که ما از بی تدبیری ها و سو مدیریت ها رنج می بریم ، بیانگر این است که تحریم ها تاثیر محسوسی نداشته است ؛ کافی است پای صحبت تولید کنندگان و صاحبان صنایع بنشینید ، بیان می کنند اگر دولت برخی موانع را از جلوی پای آنها بر دارد ، به راحتی افزایش تولید را در کشور شاهد خواهیم بود واین همان حساب دو دو تا است .
وی افزود: سخنان اخیر نشان داد که برخی آقایان راه را درست نمی روند و عملا دشمن را به نوعی قدرتمند تر از خودی ها دانسته اند ؛ قطعا تحریم ها به این صورتی که اقایان بیان می کنند ، تاثیر گذار نبوده است و این حرف را به صورت جدی رد می کنم .
نکو در خاتمه گفت:اگر در داخل دولت با مردم و مجلس همدلی وجود داشته باشد و بخواهند از نمایندگان کمک بگیرند ، در کوتاه مدت شاهد رشد اقتصادی خوبی خواهیم بود و با تمام توان با دولت همکاری خواهیم کرد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet