هدر اصلی
1391/08/24 11:49:35
سرویس دیگر رسانه‌ها
اسفنانی:

لایحه مجازات اسلامی مورد بررسی قرار گرفت

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: در جلسه عصر دیروز کمیسیون قضایی و حقوقی، ایراداتی که از سوی شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی وارد شده بود، مطرح شد که پس از اصلاح به تصویب رسید.
لایحه مجازات اسلامی مورد بررسی قرار گرفت سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: در جلسه عصر دیروز کمیسیون قضایی و حقوقی، ایراداتی که از سوی شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی وارد شده بود، مطرح شد که پس از اصلاح به تصویب رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/21543.jpg لایحه,مجازات,اسلامی,مورد,بررسی,قرار,گرفت Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی اسفنانی نماینده مردم اصفهان و فریدون‌شهر در مجلس  با تشریح جلسه عصر دیروز کمیسیون قضایی و حقوقی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران،گفت: در جلسه عصر دیروز کمیسیون، ایراداتی که از سوی شورای نگهبان به لایحه مجازات اسلامی وارد شده بود، مطرح شد که پس از اصلاح به تصویب رسید.

وی در ادامه افزود: مواد 19 و 215 قانون مجازات اسلامی که در جلسه گذشته کمیسیون مرعا مانده بود، بررسی و دو ماده با کمی تغییر و اصلاح ادغام و ماده 215 حذف شد و بر اساس اصلاح صورت گرفته در ماده 19 حبس و جرایم مالی اشخاص حقیقی و حقوقی به هشت درجه تقسیم‌بندی شد و مجازات‌هایی از قبیل ممنوعیت از یک یا دو فعالیت شغلی، انحلال شرکت، مصادره کل اموال شرکت و مجازات‌هایی از این قبیل برای اشخاص حقوقی در نظر گرفته شده است.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پایان تصریح کرد: در پی بررسی کارگروه مرتبط و نتایج گزارش مرکز پژوهش‌ها، این لایحه امروز در جلسه ظهر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet