شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/24 12:20:00
سرویس صحن
نکو در تذکر شفاهی:

چرا می‌گویید وبلاگ نویس در رباط کریم فوت کرده است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر مسئولان مربوطه این موضوع را در دست بررسی دارند، خاطرنشان کرد: اما چرا برخی می‌گویند در شهرستان رباط کریم و در زندان این شهرستان این حادثه اتفاق افتاده است در حالی که رباط کریم زندان ندارد.
چرا می‌گویید وبلاگ نویس در رباط کریم فوت کرده است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در حال حاضر مسئولان مربوطه این موضوع را در دست بررسی دارند، خاطرنشان کرد: اما چرا برخی می‌گویند در شهرستان رباط کریم و در زندان این شهرستان این حادثه اتفاق افتاده است در حالی که رباط کریم زندان ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg چرا,می‌گویید,وبلاگ,نویس,در,رباط,کریم,فوت,کرده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم نکو در نشست علنی امروز (چهارشنبه 24 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به بند 11 ماده 23 آیین نامه داخلی مجلس گفت: حادثه ای در کشور رخ داد و وبلاگ نویسی فوت کرد، ما از همکاران انتظار بداخلاقی نداشتیم اما متأسفانه برخی همکاران شأن شهرستان شهیدپرور و تاریخی رباط کریم را زیر سؤال بردند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: چرا برخی می‌گویند در شهرستان رباط کریم و در زندان این شهرستان این حادثه اتفاق افتاده است در حالی که رباط کریم زندان ندارد.

وی از پیگیری مسئولین و نیروهای دستگاه قضا تقدیر و تشکر کرد و گفت: ما وبلاگ نویسان بسیار خوبی در سطح کشور داریم که از نظام و کشور حمایت می کنند اما دوستان از آنها دفاع نمی کنند و نمی گویند دستتان درد نکند.

نکو با تأکید بر بررسی دلایل مرگ این وبلاگ نویس گفت: دوستان چطور این جرأت را به خود می دهند که تمامیت نظام را زیر سؤال ببرند در حالی که در کشورهای غربی ما هر روز شاهد این اتفاقات هستیم و کسی لب تر نمی کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان افزود: از نمایندگان انتظار داریم بدون اطلاع نظر ندهند و ذهن ها را مخدوش نکنند چرا که جامعه امروز به آرامش نیاز دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet