هدر اصلی
1391/08/24 13:12:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون آموزش مطرح کرد:

کسب رتبه 19 در تولید علم نشاندهنده پیشرفت ایران در عرصه فناوری است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ‌دیروز عصر کمیسیون مسئول پایگاه علمی ISC، از کسب رتبه ۱۹ ایران در تولید علم خبرداد که این نشاندهنده پیشرفت جایگاه کشورمان در عرصه علمی و فناوری است.
کسب رتبه 19 در تولید علم نشاندهنده پیشرفت ایران در عرصه فناوری است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه ‌دیروز عصر کمیسیون مسئول پایگاه علمی ISC، از کسب رتبه 19 ایران در تولید علم خبرداد که این نشاندهنده پیشرفت جایگاه کشورمان در عرصه علمی و فناوری است. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg کسب,رتبه,19,در,تولید,علم,نشاندهنده,پیشرفت,ایران,در,عرصه,فناوری,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد و جاجرم، مانه و سملقاندر تشریح جلسه عصر روز گذشته (سه شنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات به باشگاه خبرنگاران گفت:دراین جلسه در باره وضعیت آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای که طبق توافقات قبلی به وزارت علوم و تحقیقات واگذار شده بحث شد چرا که این واگذاری مشکلاتی را هم در زمینه جذب نیروها و هم در خصوص امکانات به وجود آورده است.
وی در ادامه تصریح کرد: نیروهای فنی و حرفه‌ای از نامعلومی وضعیت خود ناراضی و خواهان رفع این معضل هستند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اینکه روز گذشته جعفر مهرداد مسئول پایگاه علمی ISC میهمان کمیسیون بود، اظهار داشت: وی در این جلسه توضیحات خوبی پیرامون روند مجلات علمی نمایه سازی شده ارائه کرد و از کسب رتبه 19 علمی کشور در سطح جهان خبرداد.
جعفری در پایان خاطر نشان کرد: نظام مهندسی کشاورزی از دیگر موارد مورد بحث در کمیسیون عصر روز گذشته بود که به دلیل کمبود وقت رسیدگی نشد و به جلسه آینده موکول شد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet