هدر اصلی
1391/08/26 11:36:12
سرویس اجتماعی
مظفر با تاکید بر لزوم حمایت از بازنشستگان:

افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم نیست/ دولت لایحه‌ بدهد

معاون نظارت مجلس، با بیان اینکه بازنشستگان افرادی هستند که سال‌ها حق بیمه پرداخت کردند، گفت: دولت به عنوان نهادی تصمیم‌گیرنده، باید لایحه‌ای برای افزایش حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه کند تا دغدغه‌های آنان هرچه زودتر، برطرف شود.
افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم نیست/ دولت لایحه‌ بدهد معاون نظارت مجلس، با بیان اینکه بازنشستگان افرادی هستند که سال‌ها حق بیمه پرداخت کردند، گفت: دولت به عنوان نهادی تصمیم‌گیرنده، باید لایحه‌ای برای افزایش حقوق بازنشستگان به مجلس ارائه کند تا دغدغه‌های آنان هرچه زودتر، برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/20109.jpg افزایش,حقوق,بازنشستگان,متناسب,با,تورم,نیست/,دولت,لایحه‌,بدهد Icana

حسین مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر لزوم هوشیاری مسئولان درباره افزایش تعداد بازنشستگان، افزود: افزایش نیافتن حقوق بازنشستگان متناسب با تورم و مشکلات درمانی آنها از معضلاتی است که امروزه دامن‌گیر بازنشستگان کشور شده است.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر، در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بازنشستگان افرادی هستند که سال‌ها حق بیمه پرداخت کرده‌ و این درست نیست که امروز و در شرایط سخت اقتصادی و تورمی، افزایش حقوق آن‌ها با کندی پیش رود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه افزایش نیافتن حقوق بازنشستگان متناسب با تورم، منجر به نگرانی آنها و خانواده‌هایشان می‌شود، یادآور شد: دولت به عنوان نهادی تصمیم‌گیرنده، می‌تواند به خوبی نقش‌آفرین باشد و برای سامان‌دهی حقوق بازنشستگان لایحه‌ای به مجلس ارئه کند.

مظفر با اعلام آمادگی مجلس برای بررسی لایحه دولت در زمینه افزایش حقوق بازنشستگان، تاکید کرد: کمیسیون اجتماعی موظف است رسیدگی به چنین امری را هرچه سریع‌تر پیگیری کرده و آن را به نتیجه‌ای مشخص برساند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تصریح کرد: مشکلات معیشتی از جمله دغدغه‌های بازنشستگان است که بدون شک اگر از سوی دولت لایحه‌ای برای سامان‌دهی وضعیت حقوق بازنشستگان ارائه شود، در مجلس رای می‌آورد.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات و اسلامشهر در مجلس نهم، با تاکید بر حمایت مالی از بازنشستگان، افزود: اگر دولت لایحه‌ای را در این‌باره ارائه کند، بدیهی است که پشتوانه مالی به همراه خواهد داشت و می‌تواند به مشکلات بازنشستگان تا حدودی پایان دهد.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی، گفت: البته در این زمینه مجلس به ویژه کمیسیون اجتماعی نیز می‌تواند برای افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم، طرحی ارائه دهد تا پس از بررسی و رسیدگی به تصویب برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet