هدر اصلی
1391/08/26 11:20:57
سرویس اقتصادی
شریف حسینی:

تجربیات بازار ارز در سال 91 تجربه ای برای دولت در بودجه نویسی سال بعد باشد

عضو هیئت رییسه مجلس با تاکید بر این که مسائل و مشکلات به وجود آمده در بازار ارز در سال گذشته باید مبنای عمل دولت برای اتخاذ تصمیمات مناسب تر در بودجه سال ۹۲ باشد، گفت: با توجه به آن چه که در بازار ارز در سال ۹۱ گذشت و مشکلاتی که ناشی از دونرخی بودن ارز به وجود آمد، از این حیث دولت باید تجربیات گذشته را در بودجه سال ۹۲ مد نظر قرار دهد.
تجربیات بازار ارز در سال 91 تجربه ای برای دولت در بودجه نویسی سال بعد باشد عضو هیئت رییسه مجلس با تاکید بر این که مسائل و مشکلات به وجود آمده در بازار ارز در سال گذشته باید مبنای عمل دولت برای اتخاذ تصمیمات مناسب تر در بودجه سال 92 باشد، گفت: با توجه به آن چه که در بازار ارز در سال 91 گذشت و مشکلاتی که ناشی از دونرخی بودن ارز به وجود آمد، از این حیث دولت باید تجربیات گذشته را در بودجه سال 92 مد نظر قرار دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13863.jpg تجربیات,بازار,ارز,در,سال,91,تجربه,ای,برای,دولت,در,بودجه,نویسی,سال,بعد,باشد Icana

سید شریف حسینی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در بحث نحوه تعیین نرخ ارز در بودجه سنواتی سال 92 بهترین تصمیم این است که متولی این کار یعنی دولت تصمیم گیرنده باشد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: دولت ظرفیت ها و پتانسیل های خود را می داند و مشکلات موجود را نیز رصد کرده است و با توجه به این وضعیت دولت در بودجه پیشنهادی نرخ ارز را  در حالتی اعلام کند تا بتواند بودجه سال 92 را عملی سازد.

حسینی با تاکید بر اهمیت نگاه همه جانبه نگر به وضعیت موجود در بازار ارز گفت:درآمدها و هزینه ها باید توسط دولت دیده شود و نرخ ارز در بودجه تعیین شود.

وی ادامه داد: با توجه به این که سال آینده دولت بعدی بر سر کار خواهد آمد باید بودجه به نحو روشنی تنظیم شود تا دولت بعدی نیز برای اجرای آن مشکلی نداشته باشد.

حسینی با اشاره به جلسات مشترک کمیسیون ها و دولت برای تعیین نرخ ارز در سال های گذشته تاکید کرد: بدون شک همفکری مجلس و دولت برای اتخاذ برترین تصمیم برای تعیین نرخ ارز و نحوه تعیین آن در بودجه سنواتی نتیجه بهتری خواهد داشت.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مسائل و مشکلات به وجود آمده در بازار ارز در سال گذشته باید مبنای عمل دولت برای اتخاذ تصمیمات مناسب تر در بودجه سال 92 باشد، گفت: با توجه به آن چه که در بازار ارز در سال 91 گذشت و مشکلاتی که ناشی از دونرخی بودن ارز به وجود آمد، از این حیث دولت باید تجربیات گذشته را در بودجه سال 92 مد نظر قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet