هدر اصلی
1391/08/27 08:11:37
سرویس اقتصادی
شجاعی کیاسری:

بودجه سال 92 نیمه آذر به مجلس نمی‌رسد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در خصوص زمان تحویل بودجه سال ۹۲ به مجلس گفت:با توجه به اخباری که به گوش می رسد و روندی که ناظر آن هستیم، به نظر نمی رسد بودجه سال ۹۲ نیمه آذرماه به مجلس برسد و متاسفانه باز با تاخیر در ارائه بودجه رو به رو خواهیم بود.
بودجه سال 92 نیمه آذر به مجلس نمی‌رسد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در خصوص زمان تحویل بودجه سال 92 به مجلس گفت:با توجه به اخباری که به گوش می رسد و روندی که ناظر آن هستیم، به نظر نمی رسد بودجه سال 92 نیمه آذرماه به مجلس برسد و متاسفانه باز با تاخیر در ارائه بودجه رو به رو خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg بودجه,سال,92,نیمه,آذر,به,مجلس,نمی‌رسد Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:تاخیر در ارئه بودجه سنواتی سال 92 همچون سال های گذشته مشکلات بسیاری را در بررسی بودجه و تخصیص اعتبارات به وجود می آورد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:تاخیر در ارئه بودجه در سال های گذشته زمان کار کارشناسی را از مجلس دریغ کرد و به تعبیری مجلس بار تاخیر در ارائه بودجه را به دوش کشید.

شجاعی کیاسری در تشریح مشکلات و مسائلی ناشی از تاخیر بودجه تاکید کرد: با وجود این که به زمان تحویل بودجه در سال آتی نزدیک می شویم اما هنوز اعتبارات بسیاری از مسائل از بودجه سال 91  تخصیص نیافته است.

این نماینده مجلس نهم خواستار پایبندی دولت به قانون برای ارائه بودجه در نیمه آذرماه شد و تصریح کرد:از جانب رییس مجلس و رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات به دولت تاکید شده است که بودجه زودتر داده شود تا مجلس بتواند در فرصت قانونی نظرات خود را به صورت کارشناسی در بودجه اعمال کند.

وی افزود: در سال های گذشته دولت بودجه را با تاخیر ارائه داده است و اگر امسال نیز چنین اشتباهی تکرار شود به مراتب هزینه های سنگین ترین نسبت به سال های گذشته خواهد داشت.

شجاعی کیاسری با تاکید بر اهمیت بودجه سال 92 گفت: با توجه به این که دولت در سال آتی تغییر خواهد کرد ، تاخیر در ارائه بودجه سال 92 مشکلات زیادی را به وجود می آورد چرا که از ابتدای بودجه 92 را دولتی باید اجرا کند که از اساس آن را بودجه را ننوشته است.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در خصوص زمان تحویل بودجه سال 92 به مجلس گفت:با توجه به اخباری که به گوش می رسد و روندی که ناظر آن هستیم، به نظر نمی رسد بودجه سال 92 نیمه آذرماه به مجلس برسد و متاسفانه باز با تاخیر در ارائه بودجه رو به رو خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet