هدر اصلی
1391/08/27 08:54:00
سرویس استان ها
طاهری :

استان فارس زیرساخت‌های سیستم 3-3-6 را ندارد

نماینده مردم اقلید در مجلس نهم با اشاره به این که اجرای سیستم آموزشی۳-۳-۶ در فارس به ایجاد زیرساخت‌ها نیاز دارد، اعلام کرد: فراهم کردن امکانات در بخش آموزش نیاز به همراهی مسئولان دارد.
استان فارس زیرساخت‌های سیستم 3-3-6 را ندارد نماینده مردم اقلید در مجلس نهم با اشاره به این که اجرای سیستم آموزشی3-3-6 در فارس به ایجاد زیرساخت‌ها نیاز دارد، اعلام کرد: فراهم کردن امکانات در بخش آموزش نیاز به همراهی مسئولان دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/19384.jpg استان,فارس,زیرساخت‌های,سیستم,3-3-6,را,ندارد Icana

الیاس طاهری در گفت وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، پیرامون وضعیت آموزش و پرورش در استان فارس گفت: صحبت‌هایی که اخیرا درباره وضعیت آموزش و پرورش در استان فارس مطرح شده بیشتر نظر شخصی است.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اظهار نظر در این زمینه نیاز به بررسی و تحقیقات بیشتری دارد، اعلام کرد: همیشه تغییر سیستم نظام آموزشی وجود داشته و در گذشته نیز اتفاقاتی در این زمینه داشته‌ایم ؛ در مجموع کارشناسان اجرای طرح را قبول دارند.

وی با بیان این‌که تغییر نظام آموزشی نیاز به امکانات دارد، به اجرای سیستم 3-3-6 اشاره کرد و افزود: در این طرح یک پایه از راهنمایی حذف و به پایه ابتدایی افزوده می‌شود.

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم یکی از مشکلات موجود را ناشی از این مسئله دانست و گفت: افزایش یک پایه به دوره ابتدایی که 5 ساله بود باعث بروز یک سری مشکلات شده است که به نظر می‌رسد با برنامه ریزی این مشکلات از بین خواهد رفت.

طاهری با بیان این‌که شرایط و راهکارهای لازم باید فراهم شود، گفت: برای تهیه کلاس در دوره ابتدایی مشکلی وجود ندارد ضمن این‌که آموزش و پرورش نیز باید در این راستا تلاش‌های خود را افزایش دهد.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که خودبه خود با هر تغییری یک سری مشکلات و مقاومت‌ها در برابر آن بروز پیدا می‌کند، تصریح کرد: قبلاً‌ نیز در سیستم آموزشی تغییر و تحول داشته‌ایم و در شروع آن مشکلات عدیده‌ای رخ می‌دهد.

دبیر اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم گفت: مسئولان با همراهی می‌توانند از این مرحله نیز عبور کنند و به کیفیت سیستم آموزش و پرورش بیافزایند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet