هدر اصلی
1391/08/27 11:02:59
سرویس دیگر رسانه‌ها
باقری بنابی:

آیا دولت از تولید ملی حمایت کرد یا خیر!

روندی که در سالهای قبل داشتیم کجا و وضع الان تولید کجا؛وضع تولیدکنندگان طی هشت ساله گذشته چگونه بود در قبل از این دولت به چه شکل بود؛اگر دولت شک دارد،خود تولیدکنندگان می دانند که آیا این دولت از تولید ملی حمایت کرد یا خیر!
آیا دولت از تولید ملی حمایت کرد یا خیر! روندی که در سالهای قبل داشتیم کجا و وضع الان تولید کجا؛وضع تولیدکنندگان طی هشت ساله گذشته چگونه بود در قبل از این دولت به چه شکل بود؛اگر دولت شک دارد،خود تولیدکنندگان می دانند که آیا این دولت از تولید ملی حمایت کرد یا خیر! https://cdn.icana.ir/d/019/21461.jpg آیا,دولت,از,تولید,ملی,حمایت,کرد,یا,خیر! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام محمد باقری بنابی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)گفت:شاید بعضی از آقایان نمی دانند اقتصاد مقاومتی چیست؛باید هم به نیروی انسانی و هم سرمایه کار توجه شود ، به این مساله در دوره های قبل و دولتهای قبلی اهمیت بیشتری داده می شد که متاسفانه در این دولت با توجه به قیمت و تکیه دولت به بودجه  نفتی ، مشکل بیشتر شده  و به تولید ملی توجه داده نشده است  .عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی افزود: روندی که در سالهای قبل داشتیم کجا و وضع الان تولید کجا ؛ وضع تولید کنندگان طی هشت ساله گذشته چگونه بود در قبل از این دولت به چه شکل بود ؛ اگر دولت شک دارد ، خود تولید کنندگان می دانند که آیا این دولت از تولید ملی حمایت کرد یا خیر!
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالی که قرار شد به اقتصاد مقاومتی اهمیت داده شود ، ما از دولت حمایت واقعی از تولید کننده و سرمایه در گردش ندیدیم ؛ حتی بحث های پیش پا افتاده ای که لازم به گفتن ما نیست تا مشکلات شهرک صنعتی ؛ اینها با توجه به اتکای سیستم های اقتصادی کشور به نفت ، کشور را با مشکل مواجه کرده است.
باقری‌بنابی در خاتمه گفت:اگر می خواهیم راه علاج  برای اقتصاد داشته باشیم،در اقتصاد مقامتی باید به خصوصی سازی واقعی و نه شبهه دولتی توجه شود ؛ خصوصی سازی که مملکت را نجات دهد در کشور  تا بخش خصوصی حقیقتا فعال نشود ما از تولید ملی چیز بیشتری نخواهیم دید ./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet