هدر اصلی
1391/08/27 08:28:00
سرویس سیاسی
روز سه‌شنبه انجام می‌شود:

بررسی تحقیق و تفحص از استانداری‌مازندران در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس این هفته روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تشکیل جلسه می‌دهد.
بررسی تحقیق و تفحص از استانداری‌مازندران در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس این هفته روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه تشکیل جلسه می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/25865.jpg بررسی,تحقیق,و,تفحص,از,استانداری‌مازندران,در,کمیسیون,شوراها,و,امور,داخلی,کشور Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی این هفته در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ( 27، 28، 29 و 30 آبان ماه) تشکیل جلسه می‌دهد.

کمیسیون شوراها و امور داخلی صبح و عصر روز شنبه ادامه بررسی طرح دهیاری‌ها را در دستور کار خود قرار داده است و روز یکشنبه پس از بررسی اخبار و اطلاعات واصله، ادامه بررسی طرح دهیاری‌ها و بررسی طرح‌ها و لوایح ارجاعی به کمیسیون را بررسی می‌کند.

در روز سه‌شنبه هم کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور،‌ پس از بررسی اخبار و اطلاعات واصله، جلسه‌ای برای بررسی تحقیق و تفحص از توزیع منابع مالی و بودجه استانداری مازندران را در دستور کار دارد و پس از آن میزبان وزیر کشور است.

روز سه‌شنبه مصطفی محمد نجار وزیر کشور با حضور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور به سوالات حسین گروسی نماینده مردم شهریار، شهر قدس و ملارد، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه، محمد جواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی، بندرگز و بندرترکمن، محمد دامادی نماینده مردم ساری، الله‌وردی دهقاتی نماینده مردم ورزقان، جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت، ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل و موسی الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه سملقان و گرمه پاسخ می‌دهد.

همچنین کارگروه احزاب و کارگروه شوراهای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس صبح روز دوشنبه تشکیل جلسه می‌دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet