هدر اصلی
1391/08/27 11:31:38
سرویس دیگر رسانه‌ها
کاظم جلالی:

مقاومت مردم غزه، هیمنه شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را شکسته است

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت مردم غزه در مقابل رژیم صهیونیستی تمامی معادلات را در منطقه بر هم خواهد زد و همه چیز به سود فلسطین و جریان کشورهای منطقه رقم خواهد خورد.
مقاومت مردم غزه، هیمنه شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را شکسته است رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: مقاومت مردم غزه در مقابل رژیم صهیونیستی تمامی معادلات را در منطقه بر هم خواهد زد و همه چیز به سود فلسطین و جریان کشورهای منطقه رقم خواهد خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/26949.jpg مقاومت,مردم,غزه،,هیمنه,شکست,ناپذیری,رژیم,صهیونیستی,را,شکسته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با فارس با اشاره به مقاومت تمام عیار حماس و مردم غزه در مقابل تجاوز رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی سال ها در منطقه خاورمیانه خود را به عنوان اصلی ترین محور امنیتی منطقه و یکی از پایه های اصلی سیاست های غرب و آمریکا در بین کشورهای منطقه مطرح کرده بود.

وی افزود: از این رو در سایه چنین مسئله ای و حمایت آمریکا و توان تسلیحاتی که متکی به کمک های مالی خارجی است، رژیم صهیونیستی خود را به عنوان یک رژیم شکست ناپذیر مطرح کرده بود.

رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در چنین شرایطی حضور مقاومت در عرصه مقابله با رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن تل آویو عملا سبب شکسته شدن هیمنه این رژیم در بین کشورهای منطقه شده است.

جلالی در پایان تصریح کرد: مقاومت مردم غزه در مقابل رژیم صهیونیستی تمامی معادلات را در منطقه بر هم خواهد زد و همه چیز به سود فلسطین و جریان کشورهای منطقه رقم خواهد خورد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet