هدر اصلی
1391/08/27 12:06:16
سرویس بین الملل
پورمختار در واکنش به بمباران ساختمان نخست وزیری فلسطین مطرح‌کرد:

حمله به غزه، اثبات تداوم سیاست‌های ضدبشری صهیونیست‌ها

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نهم با بیان اینکه حمله به غزه با هدف جبران شکست‌های صهیونیست‌ها در سوریه و لبنان انجام می‌گیرد،گفت:حمله به غزه نشان دهنده تداوم سیاست‌های ضد بشری رژیم صهیونیستی است.
حمله به غزه، اثبات تداوم سیاست‌های ضدبشری صهیونیست‌ها رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نهم با بیان اینکه حمله به غزه با هدف جبران شکست‌های صهیونیست‌ها در سوریه و لبنان انجام می‌گیرد،گفت:حمله به غزه نشان دهنده تداوم سیاست‌های ضد بشری رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/24104.jpg حمله,به,غزه،,اثبات,تداوم,سیاست‌های,ضدبشری,صهیونیست‌ها Icana

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، درخصوص حملات رژیم صهیونیستی به ساختمان نخست وزیری فلسطین و به شهادت رساندن مردم غزه، گفت: شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی از مقاومت، اسرائیل غاصب را عصبانی کرده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی به نفوذ پهپاد لبنان درمرزهای تقلبی رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: این حادثه ضعف‌های اسرائیل غاصب را بیشتر نشان داد؛ شکست طرح‌های صهیونیست‌ها در سوریه نیز عاملی شد تا تل آویو برای سرپوش گذاشتن بر روی شکست‌های خود حمله به غزه را انتخاب کند.

وی با بیان اینکه حمله به غزه با هدف جبران شکست‌های صهیونیست‌ها در سوریه و لبنان انجام می‌گیرد، گفت: با نگاهی به شرایط بعد از انقلاب مصر و حمایت مصر از فلسطین مشخص می‌شود که همه معادلات به ضرر اسراییل رقم خورده است.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم به افزایش آمار شهدای غزه در پی حملات صهیونیست‌ها اشاره کرد و گفت: به علت اینکه اسراییل غاصب توان حمله به سوریه و مصررا ندارد به مردم بی دفاع غزه حمله کرده است.

پورمختار با اشاره به موفقیت مقاومت در جنگ 22روزه، خاطر نشان کرد: مقاومت با دفاع جانانه نشان داد که توانمندی‌های زیادی در مقابله با صهیونست‌ها دارد.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس نهم با بیان اینکه مقاومت از بعد از جنگ 33 روزه توانمندی‌های خود را افزایش داده است، گفت: شلیک‌های تلافی جویانه مقاومت خواب راحت را از صهیونسیت‌ها می گیرد.

رسانه‌ها دقایقی پیش  از حمله هوایی به ساختمان نخست وزیری فلسطین در غزه و مسجدی در شمال رفح و بحران دارو و امکانات درمانی در نوار غزه خبر دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet