هدر اصلی
1391/08/27 14:15:10
سرویس اقتصادی
این هفته در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی می شود:

وضعیت بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این هفته تشکیل جلسه می دهد که در مهمترین بخش ها وضعیت بخش کشاورزی و قوانین مرتبط با آن با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد.
وضعیت بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این هفته تشکیل جلسه می دهد که در مهمترین بخش ها وضعیت بخش کشاورزی و قوانین مرتبط با آن با حضور وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/10789.jpg وضعیت,بخش,کشاورزی,با,حضور,وزیر,جهاد,کشاورزی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بر اساس دستور کارهای اعلام شده، کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس این هفته و در یکی از مهمترین بخش ها، طرح اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها مصوب 1374 و اصلاحیه  بعدی آن را مورد بررسی قرار می دهد.

بر اساس این گزارش، طرح اصلاح قانون تأسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی یکی دیگر از موضوعاتی است که در این هفته توسط اعضا و هیأت رئیسه کمیسیون مورد بررسی قرار می گیرد.

همچنین در روز سه شنبه این هفته ضمن مروری بر اخبار یک هفته کمیسیون، مقرر شده تا وزیر جهاد کشاورزی  در کمیسیون حضور یافته و گزارشی از وضعیت بخش کشاورزی و اجرای قوانین مرتبط با این بخش به نمایندگان مجلس ارایه کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet