شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/27 14:00:56
سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد:

بازنگری طرح 11 ماده‌ای ارزی در کمیسیون اقتصادی

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدف از این طرح ثبات بازار ارز و تامین کالاهای اساسی مردم است که بزودی در کمیسیون مورد بازنگری قرار می گیرد.
بازنگری طرح 11 ماده‌ای ارزی در کمیسیون اقتصادی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدف از این طرح ثبات بازار ارز و تامین کالاهای اساسی مردم است که بزودی در کمیسیون مورد بازنگری قرار می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21466.jpg بازنگری,طرح,11,ماده‌ای,ارزی,در,کمیسیون,اقتصادی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ علیپور نماینده ماکو، چالداران و پلدشت درباره آخرین وضعیت طرح 11 ماده‌ای ارزی به باشگاه خبرنگاران گفت:‌ طرح "ساماندهی تخصیص ارز در شرایط اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی" روز گذشته با قید یک فوریت اعلام وصول و برای جمع‌بندی نهایی به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع داده شد.

وی افزود: اهدافی که در این طرح دنبال می‌شود تامین کالاهای اساسی، ثبات بازار ارز، حمایت از بخش تولید و تولیدکنندگان، تهیه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و اختصاص ارز مرجع به کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز مردم است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی تصریح کرد: با توجه به اینکه این طرح به امضای حدود 120 نفر از نمایندگان رسیده است، خواهان بازنگری این طرح در کمیسیون هستیم تا بتوانیم از نظر کارشناسان و اساتید و مرکز پژوهش‌های مجلس بهره‌مند شویم.
علیپور خاطرنشان کرد:پس از محاسبات و ارزیابی می‌توانیم این طرح را به صحن بیاوریم و امیدوارم مورد تایید نمایندگان و اعضای کمیسیون قرار گیرد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet