هدر اصلی
1391/08/27 14:15:19
سرویس دیگر رسانه‌ها
سبحانی‌نیا مطرح کرد:

هدف دولتمردان آمریکا تلطیف فضای عمومی با ادعای بشردوستانه غربی

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: انتخاب مصر و میانمار به عنوان اولین مقصد اوباما بیانگر نگاه ویژه آمریکایی‌ها به این منطقه بوده که دنباله سیاست‌های استعمار گرایانه کاخ سفید در آسیا و خاورمیانه است.
هدف دولتمردان آمریکا تلطیف فضای عمومی با ادعای بشردوستانه غربی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: انتخاب مصر و میانمار به عنوان اولین مقصد اوباما بیانگر نگاه ویژه آمریکایی‌ها به این منطقه بوده که دنباله سیاست‌های استعمار گرایانه کاخ سفید در آسیا و خاورمیانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/7768.jpg هدف,دولتمردان,آمریکا,تلطیف,فضای,عمومی,با,ادعای,بشردوستانه,غربی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور درباره سفر اوباما به میانمار و انتخاب این کشور به عنوان اولین مقصد بعد از انتخابات دور دوم ریاست جمهوری در مجلس به باشگاه خبرنگاران، گفت: با توجه به حوادث اخیر و کشتاری که در این کشور به وقوع پیوسته است، سفر اوباما کاملا جنبه تبلیغاتی دارد.

وی در ادامه افزود: با توجه به نقش ایالت متحده در تنش‌ها و بحران‌های دنیا،هدف دولتمردان آمریکا تلطیف فضای عمومی با ادعاهای بشر دوستانه غربی است.

عضو کمسیون امنیت ملی با اشاره به سفر اوباما به مصر در دوره نخست انتخابات تصریح کرد: عملکرد اوباما در چهار سال نخست کاملا برخلاف اظهارنظر و پیام وی در مصر بوده و سفر اخیر  به میانمار نیز نمی‌تواند بیانگر سیاست آمریکا باشد.

وی در پایان با تاکید بر نگاه ویژه آمریکا به آسیا و خاورمیانه اظهارداشت: انتخاب مصر و میانمار به عنوان اولین مقصد اوباما بیانگر نگاه ویژه آمریکایی‌ها به این منطقه بوده که دنباله سیاست‌های استعمارگرایانه کاخ سفید است و همراه نبودن مردم با سیاست‌های آمریکا و ظرفیت بروز تحولات عظیم در آسیا و خاورمیانه همواره نگرانی غربی‌ها را به همراه داشته است./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet