شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/28 08:30:00
سرویس استان ها
عبدی:

تکمیل طرح‌های مهرماندگار معجزه می‌طلبد

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اشاره به نیمه کاره رها شدن بسیاری از طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان گفت: تکمیل طرح‌های مهر ماندگار تا پایان عمر دولت دهم نیازمند معجزه است.
تکمیل طرح‌های مهرماندگار معجزه می‌طلبد نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس با اشاره به نیمه کاره رها شدن بسیاری از طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان گفت: تکمیل طرح‌های مهر ماندگار تا پایان عمر دولت دهم نیازمند معجزه است. https://cdn.icana.ir/d/019/5911.jpg تکمیل,طرح‌های,مهرماندگار,معجزه,می‌طلبد Icana

ایرج عبدی درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نیمه کاره رها شدن بسیاری از طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان گفت: تکمیل طرح‌های مهر ماندگار تا پایان عمر دولت دهم نیازمند معجزه است.

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با منفی ارزیابی کردن عملکرد دولت در زمینه تکمیل و به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های مهر ماندگار در استان لرستان افزود: تکمیل طرح‌های مهر ماندگار می‌تواند فرصت خوبی برای رشد استان و رسیدن به شاخص‌های توسعه در منطقه شود.

وی با بیان اینکه پروژه‌هایی که در پوشش طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان قرار گرفته‌اند با بی‌مهری مسئولان در زمینه تخصیص اعتبار دچار بی‌مهری شده‌اند تصریح کرد: تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن این طرح‌ها علاوه بر مرتفع کردن مشکلات مردم موجب رشد شاخص توسعه منطقه نیز خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس با اشاره به اینکه طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان با کمبود بودجه مواجه شده‌اند گفت: پایان یافتن اینن طرح‌ها و به بهره‌برداری رسیدن آن‌ها تا پایان عمر دولت دهم در گرو معجزه و رسیدن اعتبارات کافی است.

این نماینده مجلس نهم با اشاره به مظلوم واقع شدن استان لرستان در دولت نهم و دهم گفت: بسیاری از طرح‌ها در این منطقه نیمه کاره رها شده و همچنان در انتظار اعتبار به سر‌می‌برند.

عبدی با انتقاد از کندی عملکرد دولت در زمینه تکمیل طرح‌های مهر ماندگار در استان لرستان افزود: طولانی شدن عملیات ساخت طرح‌های عمرانی به عقب ماندگی استان کمک کرده و همچون سدی جلوی پیشرفت‌ها را می‌گیرد.

وی ادامه داد: مطالبه مردم تسریع در ساخت و تکمیل پروژه‌های طرح مهر ماندگار است و این در حالی است که این مطالبه و درخواست هم گوش شنوایی را پیدا نخواهد کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس یاد‌آور شد: تخصیص به موقع اعتبار مساوی است با تکمیل طرح‌های مهر ماندگار که با مشکلات اقتصادی به وجود آمدهع برای جامعه در حال حاضر امیدی به اعطای اعتبارات نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet