هدر موبایل
1387/09/25 16:16:00
سرویس کمیسیون ها

هاشمی: وزارت راه و ترابری نسبت به بودجه در اختیارش پیشرفت خوبی داشته است

عضو کمیسیون عمران گفت: در جلسه امروز کمیسیون، وزیر راه و ترابری و معاونین این وزارتخانه گزارشی از برنامه چهار ساله ارائه دادند که بایستی اذعان داشت این وزارتخانه پیشرفت قابل توجه ای داشته است که البته این پیشرفتها مورد بررسی قرار گرفت.

سید عنایت ا... هاشمی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: در قسمت حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده ای قرار شد گزارش مکتوبی ظرف هفته آینده به کمیسیون ارجاع داده شود.

وی تصریح کرد: آنچه مهم است این است که وزارت راه و ترابری نسبت به بودجه در اختیارش پیشرفت خوبی داشته است و در واقع بیش از مبلغ در اختیار، کارکرد داشته است.

وی با بیان اینکه بودجه تخصیص یافته در برنامه چهار ساله برای این وزارتخانه رقمی حدود 32،000 میلیارد تومان بوده است، گفت: تا کنون حدود 7000 میلیارد تومان به این وزارتخانه داده شده و امید است تا طی یک سال آینده بتواند تا برنامه های خود را محقق کند.

نماینده سپیدار در ادامه گفت: مسلماً وزارت راه بیش از مبلغ ترزیق شده کار انجام داده است، به این صورت که در حال حاضر به پیمانکارهای متعدد بدهی دارد ولی به هر حال کارها را به سامان رسانده و با دریافت مابقی مبلغ اختصاص یافته بدهی پیمانکاران را نیز پرداخت خواهد کرد.

هاشمی در خصوص سئوال نمایندگان از وزیر راه نیز گفت: هفت نماینده سئوالات خود را در محورهای مختلف از قبیل مشکلات فرودگاهی، جاده ای، کمربندی و... مطرح کردند و با پاسخ های وزیر راه قانع شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet