هدر اصلی
1391/08/27 15:24:53
سرویس اقتصادی
سید مهدی هاشمی:

افزایش قیمت بلیط هواپیما مدیریت شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به لزوم مدیریت قیمت بلیط ایرلاین های هوایی برای ممانعت از فشار بر اقشار مختلف جامعه تاکید کرد: امیدواریم تمهیدات لازم برای افزایش پشتیبانی و حمایت حمل و نقل هوایی به نحوی باشد تا این افزایش قیمت به نحوی مدیریت شده و افزایش قیمت ها برای مردم غیر قابل تحمل نباشد.
افزایش قیمت بلیط هواپیما مدیریت شود عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به لزوم مدیریت قیمت بلیط ایرلاین های هوایی برای ممانعت از فشار بر اقشار مختلف جامعه تاکید کرد: امیدواریم تمهیدات لازم برای افزایش پشتیبانی و حمایت حمل و نقل هوایی به نحوی باشد تا این افزایش قیمت به نحوی مدیریت شده و افزایش قیمت ها برای مردم غیر قابل تحمل نباشد. https://cdn.icana.ir/d/019/26801.jpg افزایش,قیمت,بلیط,هواپیما,مدیریت,شود Icana

سید مهدی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:با توجه به این که تلاطم هایی در بازار ارز به وجود آمده است بخشی از حمایت دولت و ارائه ارز دولتی به ایرلاین های هوایی قطع شده و این مسئله نیز تا اندازه ای گریز ناپذیر بوده است.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: دولت حمایت خود را به طور کامل از ایرلاین ها قطع نکرده است اما به هر حال قطع ارائه ارز دولتی به ایرلاین ها ، مشکلاتی را در تامین هزینه های ایرلاین ها به وجودآورده است.

هاشمی با تاکید بر این که عدم تطبیق واقعی قیمت ها در بخش حمل و نقل هوایی مسئله ای است که قبل از قطع ارز دولتی به ایرلاین ها نیز وجود داشته است، تصریح کرد: عدم تطبیق واقعی قیمت ها در بخش حمل و نقل هوایی مسئله ای بوده است که از قبل نیز وجود داشته است اما با افزایش هزینه های ارزی این فاصله بیش تر شده و باید این فاصله به نوعی جبران شود.

وی ادامه داد: در این باره جلساتی با حضور ایرلاین ها و مسولان سازمان هواپیمایی در کمیسیون عمران مجلس برگزار شده و نظرات مجلس و ایرلاین ها مطرح و مورد بحث قرار گرفته است.

نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با اشاره به لزوم مدیریت قیمت بلیط ایرلاین های هوایی برای ممانعت از فشار بر اقشار مختلف جامعه تاکید کرد: امیدواریم تمهیدات لازم برای افزایش پشتیبانی و حمایت حمل و نقل هوایی به نحوی باشد تا این افزایش قیمت به نحوی مدیریت شده و افزایش قیمت ها برای مردم غیر قابل تحمل نباشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet