هدر اصلی
1391/08/27 15:07:37
سرویس سیاسی
امیر‌آبادی درباره سوال خود از احمد وحیدی:

وزیر دفاع درباره کسر خدمت فرزندان ایثار‌گر توضیح می‌دهد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، با بیان اینکه قانونی ابلاغ شده که تنها، فرزند رزمندگان ۳۰ ماه سابقه خدمت در جبهه مشمول کسر خدمت می‌شوند، گفت: ما نسبت به این طرح اعتراض داریم که وزیر دفاع در این باره پاسخ می‌دهد.
وزیر دفاع درباره کسر خدمت فرزندان ایثار‌گر توضیح می‌دهد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، با بیان اینکه قانونی ابلاغ شده که تنها، فرزند رزمندگان 30 ماه سابقه خدمت در جبهه مشمول کسر خدمت می‌شوند، گفت: ما نسبت به این طرح اعتراض داریم که وزیر دفاع در این باره پاسخ می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/22703.jpg وزیر,دفاع,درباره,کسر,خدمت,فرزندان,ایثار‌گر,توضیح,می‌دهد Icana

احمد امیر‌آبادی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره سوال خود از احمد وحیدی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح کشور که قرار است سه‌شنبه ( 30 آبان) در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یابد، گفت: سوال من در خصوص کسر خدمت فرزندان ایثارگر است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در گذشته، کسر خدمت فرزندان ایثار‌گر به نسبت ماه‌های خدمت رزمندگان و ایثارگران بود، تصریح کرد: الان قانونی ابلاغ شده است که تنها، فرزند رزمندگانی که 30 ماه سابقه خدمت در جبهه را داشتند، مشمول کسر خدمت می‌شوند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، افزود: بر اساس این قانون کسانی که زیر 30 ماه سابقه خدمت را در جبهه  دارند، فرزندانشان مشمول کسر خدمت نمی‌شوند که ما به این قانون اعتراض کردیم و وزیر دفاع برای پاسخ به این مساله به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌آید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet