هدر اصلی
1391/08/27 18:43:17
سرویس سیاسی
خجسته مطرح کرد:

توسعه همه‌جانبه روستاها، دغدغه اصلی کمیسیون شوراها

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه این کمیسیون امروز (شنبه ۲۷ آبان ماه) جلسه داشته است، تاکید کرد: بررسی توسعه همه‌جانبه روستاها در دستور کار این کمیسیون قرار داد.
توسعه همه‌جانبه روستاها، دغدغه اصلی کمیسیون شوراها رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه این کمیسیون امروز (شنبه 27 آبان ماه) جلسه داشته است، تاکید کرد: بررسی توسعه همه‌جانبه روستاها در دستور کار این کمیسیون قرار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/24213.jpg توسعه,همه‌جانبه,روستاها،,دغدغه,اصلی,کمیسیون,شوراها Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست امروز (شنبه 27 آبان ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در دو نوبت صبح و عصر خبر داد.

نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نشست، برای ادامه بررسی طرح دهیار‌ی‌ها بوده است،‌ افزود: علاوه بر اعضای کمیسیون شوراها، نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، وزارت کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسات، کلیات مواد قانونی اجرای عملیات عمرانی در روستاها بررسی و مقرر شد تا طرح‌های مرتبط با امور روستاها بر اساس طرح‌های توسعه روستایی و سایر قوانین و مقررات مربوطه طراحی و اجرا شود.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس تصریح کرد: توسعه فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و به خصوص عمرانی روستاها و توجه به طرح‌های توسعه‌ای در آن از جمله دغدغه‌های اصلی نمایندگان مجلس و خصوصا اعضای کمیسیون شوراهاست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet